Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok ember miért szólja le a...

Sok ember miért szólja le a Honda autókat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert mástól azt hallotta, hogy...
2014. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit mondd nekik? Hogy szólja le? Mert én még sose hallottam.
2014. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a TDI-sek rendszeresen leszólják...
2014. aug. 5. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Senkitől se hallottam hogy leszólta volna.

Az tény hogy kevesebb van belőlük mint VW-ből, BMW-ből...de szerintem nagyon jó autók.

2014. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Mert hulyek, es mert kognitiv disszonanciaban szenvednek: ha a TDI draga volt, akkor annak jonak kell lennie, akkor is ha ha nem az meg akkor is ha lepten-nyomon elromlik es vagyonokba kerul javittatni.


Amugy semmi baj a Hondaval, csak egy Audistanak vagy BMWsnek hiaba magyarazol megbizhatosagrol meg feleakkora fogyasztasrol, akkor is csakazaudi meg csakabmw az 'auto', barmilyen japan az csak 'rizsraketa' lehet.

2014. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok hülyegyerek felrak egy sportkipufogót az 1.4-es Civicjére és azt hiszi ettől ő lesz a Michelisz, és úgy is közlekedik.
2014. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
+1 a hatodiknak. Üvölt a 70, esetleg 90 lóerős motor, tiltásig forgatja és közben alig megy valamit a kocsija. Az a baj, hogy a Honda Civic a fiatal boyracerek autója lett, de igazából a Golf III és egyéb TDI is. Mondjuk én a Hondákat nem szólom le, csak a tulajdonosukat, akik miatt úgy néz ki a legtöbb ahogy. Az a ritkaságszámba illő gyári autó, ami meg van, azzal semmi bajom, akár én is vennék, ha nem szeretném a németeket jobban a kényelem miatt.
2014. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 petizacc ***** válasza:
Nem az autóval van a gond, hanem a gazdáikkal, amit már fentebb le is írtak.
2014. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Beviz Elek ***** válasza:

Mert nem mindenkinek szempont, hogy szép, megbízható autója legyen, aminek jó a hangja és jól megy.


Valakinek az a fontos, hogy megbízhatóan elketyegjen A-ból B-be és ezalatt minél kevesebbet fogyasszon.


Sajnos a 2 tábotr nehezen él meg egymás mellett, mindig szívják egymás vérét. És ez így is marad...

2014. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom Hondások vannak itt. Azt nem mondjátok, hogy ők mit művelnek a TDI-sekkel. Nekem semmi bajom nincs egy autóval sem, mindenkit elismerek, bár a 2006-os Audi A6 3.0 TDI-m lehet hogy nem ezt sugározza rólam (el is fogom adni). Errefel a múlthéten a Hondás gyerek átszól nekem pirosnál, hogy ne menjek elé, mert fenntartom, meghogy nem fog látni a koromfelhőtől. Mondom neki halálkomolyan: oké, elengedlek. Errefel mikor zöldre váltott a lámpa, odaléptem neki egy kicsit, aztán nemsokára el is tűnt a tükörben a gyerek, úgy lemaradt (nem a füsttől nem láttam).
2014. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!