Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motornak jó lenne?

Kezdő motornak jó lenne?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy használt Keeway Exceed 125cm3-es motort.Előtte csak Simsonoztam és most állnék át csak nagyobbra. Ez kezdésnek jó ? Megéri ?
2010. júl. 20. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó, Simson után nem lesz nehéz nyeregben maradnod simán, simo-n megtanultál váltani, azzal sem lesz gondod a Keewayen:)

15/F

2010. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak az a gáz, hogy valószínű, hogy a Simson megbízhatóbb volt, mint a keeway.

Hiába új, mert gondolom újonnan veszed, de szar, kínai.

Tudom, hogy sokan mondták már, de nem alaptalanul.

A szalonban még szép, csili-vili új motor, de kihozod és 1 hónap után elkezd letörni a burkolat, meg minden lószar baja lesz.

Ha már 125, akkor vegyél használt NSR-t, az még egy jó darabig elég lesz neked, mire megszokod a Simson után.

Nem fikázásból tényleg, a jó szándék beszél belőlem, hiába szép meg minden, de ne vedd meg a Keeway-t azt ajánlom.

2010. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja igen. Ilyeneket nemérdemes venni. Megveszed újonan kb 3-400 ezerért v nemtudom mennyiért és aztán rámegy még egy halom pénz a javítására mert rideg az idom könnyen törik, anyaghiba s még kitudja mi baja van. Ennyi pénzért mér lehet venni akár XT125X-et is.


[link]


[link]


[link]


Ezek sztem olcsóbban mit az a KEEWAY. Használt az igaz de 100% h többet fog bírni egy ilyen hidd el!

2010. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
keeway, kimko, cpi, meg az ilyen szarokat felejtsd el!
2010. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vegyél ijen fost.Sok sikert!!!!!!!!!
2010. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocs .

ilyen fost!

2010. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!