Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországból frissen behozot...

Németországból frissen behozott,8 éves, automata váltós,270 lóerős, dízel BMW-ben mennyire hihető a 120. 000km futás?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 18:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Na és újonnan vettétek ezeket az autókat? Gondolom nem! Ugyanis én olyanról írtam, illetve az a német aki ezt újonnan megvette az is valószínűleg a fogyasztás miatt vett dizelt mert sokat ment vele.

Magyar emberek többsége meg álomvilágban él ha elhiszi, hogy egy 8 éves ,németországi autóban csak 120 ezer van

2019. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Újonnan is, igen. Miért ne vehetnél újonnan dízel autót?
2019. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Értelmes ember azért vesz dízelt, mert sokat megy, és noha a drágább fenntartás, drágább alkatrészek, még az üzemanyagon annak ellenére is rengeteget takarít meg. Magamból kiindulva 2.4-es dízel, 2011-es évjárat, 1 085 000 km, és a motor már felújításon esett át.


A belsejéről viszont nem mondod meg, hogy 8 éves autó és mennyit futott.


Persze megesik, hogy egy dízel is lehet kevés km-es, de ritka mint a fehér holló. Nagyapám 2009-ben vett egy dízel A4-es Audi-t, mert tetszett neki, tudtam hogy az autó nagyon keveset fog futni, és próbáltam lebeszélni, hogy amire neki kell, arra felesleges egy új autót venni, de hajthatatlan volt, és megvette. 24500 km van benne. Arra használja, hogy elmegy a város szélére az Auchan-ba, és eljön hozzánk 108 km-re évente 3-4 alkalommal, mert máskor mi megyünk, meg néha leugrik Hajdúszoboszlóra. Nála valós lenne a kevés km, de ritka aki ilyen célra dízelt vesz.

2019. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
És mivan, ha valaki mégis dízelt vesz kevés kilóméterre? Elárulom, semmi.
2019. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!