Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországból frissen behozot...

Németországból frissen behozott,8 éves, automata váltós,270 lóerős, dízel BMW-ben mennyire hihető a 120. 000km futás?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 18:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"270 lóerős dízel BMW. Ez tipikus templomba járó autó, szerintem hihető"


miazhogy!!

a pap használta.

a fiát ment látogatni a szomszéd faluba vele

2019. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Magyarországon 15000 km körül van az autók átlagos éves futása,ez pont egyezik.Ugyan Németországban biztosan többet használják,de ha ezt nem hajtották annyira akkor még reális lehet
2019. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Azért Németországban sem megy mindenki évi 50 ezret. Attól, hogy ilyen autót vesz valaki, még nem jelenti azt, hogy benne is él. Főleg ha van még 5 másik autó az udvaron.
2019. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Ha jól tudom Magyarországon 15000 km körül van az autók átlagos éves futása"


Jól tudod. Csak nem a 3 literes dízel BMW-é. Azoké 30-40e körül van átlagban.

Az 1.0 ecoboost Ford focus és a Suzuki Swiftek futása van 15e km-en évente...


Ilyen autót csak az vesz aki használja. Gyűjtők különleges modelleket vesznek (pl. nagymotoros benzinest), hétvégi bevásárlóautósok pedig németországban sem vesznek 3 literes dízel BMW-t. Ott sem hülyék laknak.

2019. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom mik a német szokások, de nálunk is csak az vesz újonnan dízel autót aki legalább évi 20-30 ezret megy, ezek alapján szinte biztos, hogy tekerve lett az órája! De utána lehet nézni a külföldi autónak is csak persze az pénzbe kerül. De érdemes beruházni egy átvizsgálásra, kitudja nincsenek-e olyan dolgok amik miatt mélyen a zsebbe kell nyúlni.
2019. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hol van ez az autó, én valami hasonlót szeretnék venni.
2019. dec. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Sok autót hoztam már be Németországból.

A gyakorlat az, hogy ilyen teljesítményű drága autót -többnyire- azok vásárolnak odakint, akik sokat használják nagy távolságokra.

Tapasztalatom szerint kb. 3-400ezer km van hasonló korú autókban.


Viszont idehaza minden magyar autóvásárló,

német, kevés kilométeres, full-extrás prémiumautót szeretne vásárolni magának az eredeti ár töredékéért.

Cserében elhiszi, hogy az összes behozott autóban csak 100 és 200ezer km közötti futásteljesítmény van.

Azután jön a csodálkozás, amikor az új tulaj elviszi szervizbe mert valami apróság pl. zörög, és az "alig használt" autója legszükségesebb javítására adnak pl. egy kétmilliós árajánlatot úgy, hogy a motort és a kasznit még meg sem nézték.

2019. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"de nálunk is csak az vesz újonnan dízel autót aki legalább évi 20-30 ezret megy"


Ezt a baromságot is ezelőtt kb 10 évvel valaki elkezdte terjeszteni a neten, és azóta mindenki elhiszi.

2019. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18 ! Kicsit olvass utána! A dízel autók nagy előnye manapság is az alacsonyabb fogyasztás, viszont ugyanabban a márkában egy gázolajos ÚJ autó jóval drágább volt a dízelbotrány előtt!

Ez egy 8 éves cikk, ahogy a szóba forgó autó is az, és ha megnézed az árakat, akkor 5-600 ezres, a Toyotánál meg 1 millás felára van a dízel verziónak. Pont ezért megy a matek az új autó vásárlóknál, hogyha már egyszer sokat kell menniük, akkor a tankoláson meg tudják-e spórolni az a plusz amit az autóért kifizettek.

[link]

2019. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, erről beszélek. Az interneten keresztül nezed a világot, elméleti cikkekkel jössz, meg a matekkal. A valóvilág más. Számtalan konkrét ismerösöm van, apámat és jómagamat ia beleértve, akiknek van dízelautójuk, és évi 15000 alatt mennek. Az országban pedig sokezer ilyen ember van. Nem matekozunk, nem elmélkedünk, szeretjük a dízeleket (is) és ennyi.
2019. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!