Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy csináljam azt hogy az...

Hogy csináljam azt hogy az oktató ne kiabáljon velem?

Figyelt kérdés
Ma voltam először forgalomba vezetni és minden jol ment de többen mondják hogy tuti ne uszoom meg kiabálás nélkül.Én nem szeretném ezt át élni, mert véleményem szerint ugy nem fog senki megtanulni ha még ordibálással idegeiti az embert.
2008. nov. 17. 23:05
1 2
 11/15 anonim válasza:

Ha ordibálni fog veled, akkor letudod cserélni. Ilyen egyszerű. De szerintem kár ezen görcsölni. Az én oktatóm egy halál nyugodt ember volt, ha más vezető csinált hülyeséget, és szidta még akkor is nyugodt volt...Egyetlen egyszer volt rossz napja, és rámordított, nagyon meglepődtem, de mivel tudtam, hogy egyszeri, kivételes alkalom volt nem törődtem vele.

Szerintem ne ezen görcsölj, hogy fog e vagy sem. Addig jó, amíg nem...Ha meg fog, és sűrűsödik, akkor válts oktatót!

2008. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni hány éves vagy, de általában az emberek fiatalon szereznek jogsit, lehet diákként kezel, talán fiatal vagy. Én 19 voltam mikor elkezdtem, az oktató próbált "uralkodni", de mondtam hogy én fizetek, ő tanít, ez egy szolgáltatás, nem állami suli hogy ugyanannál a tanárnál kéne végigvinnem, ha nem tetszik a stílusa lazán lehet másikat keresni. Közöld vele, hogy egyenrangúak vagytok, ő az eladó, te a vevő, ha nem tetszik az üzlet mész máshoz. Épp az idegbeteg oktatóktól kerülnek ki a pocsék vezetők.
2008. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én most tanulok vezetni, de engem nem zavar, ha leordibál, még tanulok is belőle, jobb, mintha mondaná, hogy a csudáját máskor biztosan jobb lesz, mert így legalább hamarabb megszokod meg félsz is a leb@szástól. Mondjuk velem csak eleinte kiabált most már tökjó fej, de biztos, ha cirógatott volna, nem tanultam volna meg ilyen hamar vezetni.
2008. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok és nem kéne diákként kezelnie, egészségügyben dolgozom és nem tudom mit szolnának az emberek ha én mint nővér leorditanék mindenkit.Erről ennyit!Köszönöm a kommenteket!
2008. nov. 22. 10:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nyugodt tudsz maradni mialatt ordít az oktatód,akkor jó sofőr vagy!
2009. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!