Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A váz meggörbitését hogy...

A váz meggörbitését hogy csináljam a Simsonban? Mi kell hozzá? Nem szaródik el a vas? Meddig fog ugy maradni, nem hajlik vissza? Mennyi egy MZ teló ami bele való?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem megharagudni ,de ez hü**eség.
2010. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt "szakszóval" az ülés feltörésének nevezik, lehet úgy is csinálni, hogy leveszed az ülést fullra, lánggal megmelegíted az ülésvasat és elkezded fel hajlítani, vagy pedig flexszel elvágod az ülésvasat kb a feléig, onnan felhajlítod és összehegeszted.

De szerintem ne törd fel, vagy ha mégis, max 1-2cm-t mert egyébként tényleg hülyén néz ki.

Jah és még valami.Láttam már olyan IQ fighter-t is, aki a teleszkóp felfogatás előtt törte fel, marha szép látvány volt.

2010. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevesen tudják, hogy a KRESZ szerint a hátsó sárvédőnek a hátsó kerék tengelyéig le kell érnie.
2010. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl. sárvédőm sincs hátul.

Na és?

Eddig egy rendőr se szólt.

2010. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

minek ahhoz megtörni az ülés tartócsövvét?:D

Ott az elsőkerék elött van a keréknek a "vasa"... ott mozoghat föl-le... különben merev lenne a hátsó kerék... tehát azt szét tudod annyira nyitni, hogy beleférjen egy ETZ hátsó teleszkóp...

Bár szerüntem is Butaság az ETZ teleszkóp... Felénk is mindenkinek olyan van... nekem a gyári jó kemény simóteló... és heggesztettünk egy 3 cm magas kivehető távtartót (magasítót)... 3 cm az, amivel pont nem ér bele a lánc a lengővillába.. az mz telóval meg mindig beleér a sárvédő a kerékbe megstb...

jah és v 6000 ft a boltban :)

2010. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne merev a hátsó rész?

Senki se beszélt a teleszkóp variálásáról, csak az ülésvasat akarja a kérdező feltörni, méghozzá a teleszkópok után természetesen.

2010. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mennyi egy MZ teló ami bele való?"

Tehát gondolom egy másik hátsó teleszkópot is akar bele, amivel az egész üléshajligatást megelőzheti... Bár sztem rohadtcsúnya és értelmetlen is... úgy is meg lehet hajlítani, hogy az adott pontokon lánggal melegíti... kozben az egyik végét befoja vhova a másikat pedig hajlítja... nem nagy dolog... ha mégsem tetszik 2-3000 Ft-ért lehetvenni egy utángyártott egyeneset...


Egyet azért elmondok! sosem fogod tudni tök egyenesen meghajlítani, (ha kivágsz belőkle ha nem) mindig vlamennyit el fog görbülni az egyik irányban... Tudom, mert az enyémen nem, de másokén sokat csináltuk:)

2010. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!