Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért költenek egyesek ilyen...

Miért költenek egyesek ilyen sok pénzt egy 50ccm3 motorra?

Figyelt kérdés

Annyira béna amikor egy ilyen nagy motorra akarnak hasonlítani és ott tötyörögnek 50-nel.Komolyan nem értem.Azt hiszik a kis 14 évesek, hogy ettől menőek lesznek??Ha már 50ccm3-s motort vesznek akkor vegyenek simsont vagy mittomén, de ne ilyen nagymotor utánzatot.Olyan béna!


Ilyesmikre gondoltam:

[link]


[link]


[link]


2010. júl. 18. 00:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem gáz??
2010. júl. 18. 00:02
 2/14 A kérdező kommentje:
most néztem.Egy új 700ezer forintba kerül....röhej.
2010. júl. 18. 00:05
 3/14 anonim ***** válasza:
lol. Ezek a motorok 50ccm-esek? A simson megy 106-al is.
2010. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
40%

haver

igen ennyi

de tudod valaki megteheti...

amúgy meg nekem is van és csak elárulom h nem 50nel lehet vele menni hanem 100 fölött is aranyapám:P

tájékozódjál aztán tegyél fel normális kérdést

2010. júl. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

kedves második válaszoló


gratulálok a motorodhoz, a szüleid biztos megdolgoztak az áráért. de ettőlmég te egy vacak 50 köbcentis szär "tulajdonosa" vagy, és ezért én téged lenézlek.

2010. júl. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
De buták vagytok bmeg... Egy 14 éves hülyegyerek rögtön üljön fel egy 1200-es GS-re? Vagy tán nagygixxerre? Ugyan már... Megveszed, lemotorozol vele 2 szezont és kis veszteséggel eladod. Erre jók. Városban, vagy pl kakucson lazán meg lehet velük fogni akár egy nagyobb motort is. Ugyan ez a helyzet a simsonnal is, csak az 60 ezer, ez meg 260. De ugyan úgy eladod 1-2 szezon után, és veszel nagyobbat... És aki lenézi az ötvenes mákdarálókat, leszophatja Bodrit bő nyállal.
2010. júl. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne ciki vagy béna? (Megjegyzem, én gyalogos vagyok.) Ezek a motorok a mai idők Simsonjai. 20-25 évvel ezelőtt csak segédmotor-kerékpárok voltak, rosszabbnál rosszabbak, Romet, Riga moped, Jawa (avagy más néven Babetta). Az volt a menő akkor, akinek Simsonra tellett. Most meg az a menő kissrác, akinek a 700 000-es 50 ccm-es mocira telik. Semmi baj nincs ezzel.


Am van egy haverom, aki nem túl nagy termetű ember, lassan közel a 40-hez. Neki élete álma volt egy jó, nagyteljesítményű sportmotor. Vett egy 750-es Suzukit és nem bírt vele. Nem menet közben borult fel vele, hanem álló helyben eldőlt. Nem bírta megtartani. Be is cserélte kocsira.


Nem mindenki Arnold Schwarzenegger, hogy 2000-es Harley-n repesszen. Kisgyereknek kis motor. Mi a baj vele? Az, hogy annyiba kerül, amennyibe? Az miért fáj neked, hogy más mire költi a pénzét? 700 000 Ft olyan nagy összeg? Vannak családok, ahol több kocsi is van. Azok milliós tételek. Akkor rögtön feltételezzük mindről, hogy se99el beleestek a mézes bödönbe vagy csaltak-loptak, mert meg tudják fizetni?


Az én jövedelmemhez képest bárki kőgazdagnak tekinthető, aki meg bírja fizetni a benzin árát és egy autó fenntartási költségeit. Akkor most legyek mindre irigy? Ne nevettessük már egymást!

2010. júl. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Általában a 14-15 éveseknek veszik a szülők. Felnőttet még nem nagyon láttam 50-es enduron meg supermoton ülni.

Én nem vennék 600-700ezerért 50-es motort, inkább vennék autót mivel B-s jogsim van.

Nekem Robogóm van amit használtan vettem SAJÁT PÉNZBŐL. Szüleim egy forintot nem adtak hozzá.

Nekem amúgy tetszenek ezek, de nem vennék mert drága és lassú, na meg az alkatrész is ritka hozzá és az is drága.

2010. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo te irigy f@sz vagy....te kiskorodban orvedntel volna egy ilyennek...de mindenki nem adhassa meg maganak akkor kussolj joo...miert kell lenezni mast?...ha neki ez tettszik ezt vegye meg es kesz ha arra akar hasonlitani arra hasonlit...100-or tobbet ernek mint a simnson szoval nyugodtan vegyek ezt es nem te mondod meg mindenkinek....neked milyen moptorod van gondolom egy 15 eves szar...minimum....
2010. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert egy Majom világban élünk, és rengeteg olyan kis és nagy majom van aki még ezen a szinten tart.


Örülj hogy ezeknek van mit eladni!


Lehet hogy ma még megtehetik hogy megveszik, de ki tudja mi lesz velük fél év múlva.

2010. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!