Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha jövök 3-asban Simsonnal,...

Ha jövök 3-asban Simsonnal, és pl. egy kocsi kijön elém fékezek, behúzom a kuplungot, de maradhat sebességben?

Figyelt kérdés
És aztán folytatom utam 3-asban.
2010. júl. 15. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

minek húzod be a kuplungot? igaz, hogy 2T, de azért van egy kis motorféke. ne húzd be a kuplungot, és hamarabb megállsz. meg mit gondolsz, vészhelyzetben szépen visszapakolod üresbe, és utána váltogatsz vissza?

"elnézést, azért mentem magába, mert nem találtam az ürest, igy nem tudtam fékezni" ???

2010. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem volt már ilyen :D hármasba mentem, és kijöttelém.. XD a baj azvolt, h a fékek épp szarokvoltak.. xD a vége az lett h felmentem a járdára 40 el, h ne menjek a kocsinak... (a járdán nem voltak emberek)
2010. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én így csinálnám, ha van kb 3 másodpercem:

Kuplungbe; le egy és azzal lendülettel hátsó fék satu.

Kuplung ki

Első, hátsó fék.

2010. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy csinálhatod.

Elsőnek: miért ne szabadna kuplungolni?

2T-nél nincs olyan erős motorfék, ami segítene annyit a megállásban, hogy elkerülje az ütközést.

Ráadásul még a motornak se tesz jót, ha 3.-ban hagyja, és rásatuzik a hátsóval...

2010. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!