Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Galantosok! DE HOL? Csodälkozv...

Galantosok! DE HOL? Csodälkozva lätom, hogy szinte alig, söt egyältalän nem is talälkozok Galant tulajokkal

Figyelt kérdés
pedig pest megyeben lakom es napi 150-300km-ert autokazok. A mitsubishi közösseg is ugymond annyira "összetarto" mint pl az Alfäsok?
2010. júl. 13. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos vannak pedig sokan.

Keress rá galant klubbokra,galant fórumra vagy mitsus oldalakra vagy pl a crx-fórumra,ott vannak a "japánosok".

Szerintem a Galant nagyon dögös kocsi és jókat olvastam róla,de én azért nem vettem mert furcsa volt hogy leálltak a gyártásával,bár ez lehet hogy csak hülyeség a részemről.

2010. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mitsuklub.hu, ott találsz sok galantosat. Nekem amúgy Sigmám van, én is járok talikra.
2010. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

En is nemreg lettem Galant tulaj, Svedböl jöttem vele haza,kint meg ugy ahogy lätok, de itthon ma lättam az elsö kombit :)

En szemely szerint eddig meg vagyok vele elegedve, 2.4 benzin,automata vältoval, bär a 4 fokozat eleg furcsa....


Köszi,szetnezek

2010. júl. 16. 23:35
 4/4 Bola79 válasza:
2012. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!