Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire szúrják ki a sünök a...

Mennyire szúrják ki a sünök a 125/50-es mocikat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

alvázszám be a központba, és 10 mp múlva jön a válasz :)

de vedd meg és meglátod.

okos ember más, buta a saját kárán tanul. MOSTMÁR én is okos vagyok :S

2010. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
onnan,hogy rá van írva,hogy rs125 és másképp néz ki mint a rs50
2010. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kis különbség van kinézetileg a 2 között
2010. júl. 15. 19:01
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
16:13 te baromságokat beszélsz. Van olyan ország ahol a 125-re nem kell rendszám... szóval nincs benne a rendőrök számítógépébe , hogy ez most 125. Ha egy olyan kerül hozzád akkor a központ nem tud semmit a motorról. Olyan mint egy 50-es...csak adásvételi , úgy mint nálam. Sose volt rajta rendszám nincs benne az adatbázisba. Csak úgy bukhatok le ha KPM vagy kw mérés. Na a KPM-el nem dobálóznak a rendőrök mert ha tényleg 50-es akkor neki kell kifizetni a vizsgát..inkább ráhagyják. kw mérő nincs a rendőrkocsiban még. Az országban alig van...nem hogy egy rendőrkocsiban..Amúgy is, egy alkohol szondát alig bírnak használni, nemhogy egy kw mérőt...
2010. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

most hiába okoskodsz, minden motor nyilván van tartva (nem feltétlenül Mo.n). meg mondhatod hogy nem igy van, nekem volt már részem ilyenben. 10 perc volt és már mondták is mi a pálya.

de használd nyugodtan a motorodat, engem abszolut nem érdekel

2010. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem feltétlenül van a rendőrökkel baj! Én sose jártam "normális motorral" (Leonardo, RS125, MTX125) Jelenleg egy booster 100-assal járok! Kérdezték már hogy ez tényleg 50-es? Erre higgadtan közölni kell hogy igen!

Természetesen ha egy 180 runnerrel azért állít meg mert 10 perce nem tetted le az első kereket akkor indul a baszogatás!


Jah és ha végképp nem tudod meggyőzni hogy ez 50-es akkor jön a rendőrnek a nagy bevallás, hogy igen nagyobb, de a pairozás folyamatban van, de nem tudod kivárni! :D


A rendszer meg nem dobja ki hogy mekkora!! ezzel próbálkoztak nálam is!

2010. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!