Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Égő egy 125-s ETZ? A csajok...

Égő egy 125-s ETZ? A csajok értékelik e az ilyen mocikat még vagy mindegyik a sport/robogókra bukik?

Figyelt kérdés
A1 jogsim van, és árban ez a legmegfelelőbb motor amit kinéztem, mivel nem vagyunk valami pénzesek. De nem tudom ,hogy a csajok értékelik e az ilyen mocikat még vagy mindegyik a sport/robogókra bukik?
2009. dec. 26. 17:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és télleg szeretek motorozni nem csak vagánykodni kell, de akkor még gyüjtök egy évig :D
2009. dec. 26. 17:30
 2/16 anonim ***** válasza:
A nők kedvéért akarsz motorozni v a sajátodért?Először ezt kéne eldöntened.Különben kezdő motornak ideális.
2009. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok és Simsonom van elég szépen felújítva, rendes metálfényezéssel és szép kis tuninggal, a csajok szeretik :D mindig könyörögnek hogy vigyem őket :D

viszont nagyon hangos és azt sokan nemszeretik, bár az én kipuffogómon át lehet látni mert nincs benne semmi :DDD

2009. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én csaj vagyok és nekem nem az a fontos hogy milyen mocin ül, hanem hogy látsszon rajta hogy nem csak menőzik vele. Ha szeretsz motorozni, tedd azt és ne foglalkozz már a csajokkal! ja, és nem égő. ;)
2009. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A lányokat a bankszámla, aranyóra és a kocsi érdekli.
2009. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
engem '94-es, apukám F astrájával megnéznek, igaz 18 vagyok és apa mellettem ül általában, így esélyem sincs vagánykodni...
2009. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mennyi most egy tz? Nekem ts volt.
2009. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
oh köszi! saját kedvemért motorozok nem a csajok miatt! egyébként nekem is simson van most és sose fogom eladni :) amugy most egy etz 70-80-90-100 már müszakis és jó állapotú
2009. dec. 26. 20:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiért már tudsz jobbat is venni. Nagyon jó a tz, de te is tudod, hogy a simsonnal is mindig gondok vannak.
2009. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát.. várom a tippeket ,hogy ennyi pénzért rendszámos müszakist honnan tudnék venni és milyet? ha van tipped ird le pls
2009. dec. 26. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!