Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Égő egy 125-s ETZ? A csajok...

Égő egy 125-s ETZ? A csajok értékelik e az ilyen mocikat még vagy mindegyik a sport/robogókra bukik?

Figyelt kérdés
A1 jogsim van, és árban ez a legmegfelelőbb motor amit kinéztem, mivel nem vagyunk valami pénzesek. De nem tudom ,hogy a csajok értékelik e az ilyen mocikat még vagy mindegyik a sport/robogókra bukik?
2009. dec. 26. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ilyen árfekvésbe üzemképes,megbizható motort az mz-n kivűl nemigen tudsz venni. Szerintem pedig semmi baj az Mz-vel. A motorozás önmagadnak szól, neked ad szabadságot, szoval inkább azt tartsd szem előtt hogy neked jó lesz-e . Egyébként a csajok a motorozás érzésére buknak,szoval tök mindegy mivel viszed őket:)
2009. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

ezen ne múljon, leírom :)

volt már simsonos fiúm és yamaha dt-s fiúm is :D és nem a motorjuk miatt jártam velük :D

egyébként nekem dt-m van. meg vagyok vele elégedve, talán találnál ilyet te is!

mellékesen aki biztos esélytelen: a robogósok! meg a napszemcsi rövidgatya és ennyi az össz öltözet motorosok!

2009. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
na végre egy csaj aki nem bukik a szappantartóborítású kávédarálókra. ment a zöldkéz :)
2009. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ma 14:34


Nekem robogóm volt, igaz, hogy egy százassal nagyobb, mint egy simson, de én már akkor kinőttem abból, hogy "csajozzak" egy járművel. Eléggé "gáz", hogy valaki szerint szégyen robogóval közlekedni. Ezeken az embereken látszik, hogy csak a menőzés meg a pénz érdekli.

2009. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

nekem nincs bajom a robogókkal tényleg hasznos járművek...

csak v.hogy elveszik a motrozás IGAZI ÉLMÉNYÉT azzal hogy csak gázt húzol és semmi kuplung semmi váltás nem érzed hogy ebben a sebességben igy húz abban így...

ezek apróságok de mégsem ézem vele a konkrélt motorozás élményét


amugy az MZ-k fasza járművek szal nyugodtan vegyél egyet

nemhiszem hogy egy csaj azért nem akar közeldni feléd mert ilyen mocid van vagy olyan

2009. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem pl:van egy Jawa cz 125 (sport) eladó.Szép állapotu műszakis.50eft vagy cserélhetünk a simsonra is.
2010. jan. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!