Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedül jogsi szerzés?

Egyedül jogsi szerzés?

Figyelt kérdés
Bárkit kérdeztem mindenki azt mondta hogy amikor vezetni tanult(gyakorlatban) többen is ültek a kocsiban nem csak ő és az oktató. Tehát volt az elején kb 10 óra amikor egyedül voltak. De már utána az oktató több tanulot is elvitt és úgy cserélgették hogy most ki vezet. Én ezt nem szeretném. Csak azt hogy az összes órán ketten legyünk. Nálatok hogy volt? Egy kisebb városban lakok és amíg itt vezetgettek addig csak az oktatóval voltak de mikor már bementek abba a városba ahol a vizsga lesz akkor már elvitt 4 tanulót is.

2019. aug. 23. 11:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
12%
Első vagyok. Nem tudom miről beszéltek komolyan. Soha egyetlen egy óran sem volt más velem csak az oktatóm. Senkit nem fuvaroztunk sehova. Nem kellene ilyeneket állítani
2019. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
#10 ja értem, hogy nem vezetik le teljesen a saját órájukat, az tényleg gáz.
2019. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
#11 nyilván csak egy autósiskola van a világon egyetlen oktatóval. Attól még, hogy te Bivajbaxnádpusztán vizsgáztál egy olyan oktatóval akinek összesen párhuzamosan három diákja volt még nem kéne általánosítani.
2019. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

A 7-es választ lepontozók tudnának valami indokot írni, miben tévedtem?

Törvényi előírás szerint nem ülhet idegen az oktató autóban, és a kifizetett órákban teljes egészében azé az egy tanulóé a főszerep. Ez a helyet cserélgetős módszer teljesen jogellenes és céltalan.

2019. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%
Én is egyedül voltam mindig az autóban az oktatón kívül. Meg azt is mondta, ha plusz 1 embert beültet az autóba fél literrel többet eszik :D
2019. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#14: Nem tévedtél semmiben, csak... lepontoztak. Ki tudja miért?
2019. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Andizsuzsi ***** válasza:
63%

" Ha meglesz a jogsid nem viszed el anyukádat valahova mert zavar?"


Nem erről szólt a kérdés.

Egyébként az is gáz lehet, mert elvonja a tanuló figyelmét, feleslegesen stresszeli stb.


Kétszer, mindkétszer a vizsga előtt pár órával fordult elő, hogy valakit "taxiztattunk". Egyszer az autósiskola vezetőjét vittem A-ból B-be, egyszer pedig felvettünk a buszmegállóból egy idős urat, akiről kiderült, hogy valamikor vizsgabiztos volt és elvittük a piacra. Mindkétszer megkérdezte az oktató, hogy nem bánom-e. Illetve, bár egy másodpercet sem vett el az időmből, mindkét alkalommal annyival hosszabb ideig vezettünk. De nekem piszok nagy szerencsém volt az oktatóval, az itt látott válaszok alapján látom, hogy mekkora.

2019. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%

Én is kisebb városban lakok és át kellett menni másik városba tanulni, illetve vizsgázni is. Az első pár alkalommal amikor itthon tanultam, illetve mikor 2-3 alkalommal mentünk át a nagyobb városba, akkor egyedül voltam. Utána már többen mentünk, de általában ketten voltunk tanulók.

A cserét úgy oldottuk meg, hogy mindenki levezette a saját idejét (másfél órát), majd cseréltünk.

Én amúgy hasznosnak találtam, mert a másik hibájából is tanultam sokszor.

2019. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
Mi nem furikáztunk senkit. Max magamat vittem haza, ha aznap én voltam az utolsó. Mondjuk ez 17 évvel ezelőtt volt Budapesten. És jófej oktató volt, sok tanulóval.
2019. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Elnézést egy dolgot kihagytam. Amikor többen mennek a tanulók( 4 tanuló) Akkor egész napra elmennek kocsikázmi abba a városba.
2019. aug. 24. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!