Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedül jogsi szerzés?

Egyedül jogsi szerzés?

Figyelt kérdés
Bárkit kérdeztem mindenki azt mondta hogy amikor vezetni tanult(gyakorlatban) többen is ültek a kocsiban nem csak ő és az oktató. Tehát volt az elején kb 10 óra amikor egyedül voltak. De már utána az oktató több tanulot is elvitt és úgy cserélgették hogy most ki vezet. Én ezt nem szeretném. Csak azt hogy az összes órán ketten legyünk. Nálatok hogy volt? Egy kisebb városban lakok és amíg itt vezetgettek addig csak az oktatóval voltak de mikor már bementek abba a városba ahol a vizsga lesz akkor már elvitt 4 tanulót is.

2019. aug. 23. 11:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom ki mesél be neked ilyet. Egy vezetési órán 1 tanuló van az autóban és az oktató. Ez csak akkor más, ha vizsgázol, mert akkor hátra beül a vizsgáztató.
2019. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Válassz rossz oktatót, akihez nem járnak diákok.
2019. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem egyszer van olyan, hogy el kell menni a következő tanulóért, vagy hazavinni az előzőt.
2019. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

én is így jártam


sokszor eljátszotta az oktató, hogy sajnos csak pont akkor van időpont, amikor egy másik tanulónak, de nem baj, majd cserélgetünk, és abból mennyit tanulunk majd


neki jó volt, mert így rengeteg pénzt spórolt... én meg belementem, mert már túl akartam lenni az egészen

2019. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
Hülyeséget beszél az első. Nálunk is így volt. Semmi hátrányunk nem származott ebből. Ha meglesz a jogsid nem viszed el anyukádat valahova mert zavar? Ugyan már. Egyébként melyik városról van szó?
2019. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Kaposváron vizsgáztam , B ből, egyszer egy csajt "vittem haza" aki előttem volt és aznap még mentünk egy csajért miután hazavittem magam ő vezetett, még teherautón volt egy nap amikor így volt, hogy volt velem egy srác, de utána nem.
2019. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%
Olyan lehetséges, hogy a kocsiban más tanuló is ül, de ez a cserélgetős dolog nem megengedett. A pörköltet sem felváltva eszed az étteremben másokkal. Fizettél az oktatásért, te vagy a megrendelő, akiből él az oktató. A többiek is persze, de amit írsz, nem csak szabálytalan, de célszerűtlen is. Senki nem nyer vele semmit.
2019. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvárosokban szokott ilyen lenni, ahol kevés az oktató, de sok a tanuló.
2019. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul ilyen...

Nálam összesen 2 alkalom volt amikor nem ketten voltunk az oktatóval. Egyszer amikor lányát felszedtük a sulinál és haza vittük és amikor vizsgáztam :)

2019. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

A kérdezőnek az a gondja (jogosan), hogy az adott alkalmon többekkel osztozik. A lányát hazavivő sem szabályos, de még ügyfélként azt mondom belefér. De ha kifizetek két órát (2x45 perc kb.), akkor ne az legyen, hogy negyedóránként vagy akármilyen időközönként cserélgetjük egymást.

Az mire jó, ha a többi idő alatt hátul ülök?

2019. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!