Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez jó lesz első autónak?

Ez jó lesz első autónak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és ezt néztem ki elsőnek. Most jöttök, majd hogy francia, meg stb., de a hangsúly most az első autón van.

[link]


2010. júl. 13. 14:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
szerintem amit én linkeltem az nagyon jó. (első bmw fekete)- a második bmw még talán annál is jobb csak km kicsit sok. de bmw!!!! nem egy renault... amiben ha 100ezer km van már szétesik, ezek bírják!! ezek az igazi autók!!!! kíváncsi lennék egy 170ezres renaultra. sztem azt már rég bontanák szét mert szart se menne!
2010. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Juj Ne! Meg fogod tényleg bánni... Legjobb osztálytársam, 4. év elején "kapott" egy ugyanilyen thaliat csak a színe volt más...

1. mindenki lehurrogta mert ugye papijárgány:) (de ez nem is zavarna engem se...)

2. nagyon nem ment neki!!!

3. ugye ő sportosabban vezette, sok sok hibája volt... amiért sokat kellett szervizelnie...


Hidd el silány ez az autó... 19 évesen neked nem ez kell! Ez az autó olyan n yugdíjasnak kell, akit nem érdekel h csúnya h recseg ropog h nem megy stb stb... Bmw-t sem vennék 19 évesen, mert ugye látod a baleseteket? frissjogsis bmwvel sokszor baj:(

Én is 19 vagyok:) idén még nem dolgozom, talán ősztől... addig viszont biztosan nem is veszek autót, amíg nincs rá égető szükségem a munkához... Ha viszont veszek nézegettem magamnak a régi suzuki 1.3 gti v másmilyen 3 ajtós változatot... Szerintem első autónak nekem az nagyon meg fog felelni:)

Tenni rá gyári gti első-hátsó lököst, lámpát sötétíteni, ablakokat sötétíteni, xenon fehér helyzetj. és vmi jó kis 195/45-50 r14-es sokküllős felni:)

És ennyi!

Amíg én gimis voltam általában a kadett(om)mal ( én vettem viszont apumék intézték az ügyeit, és ezért csak akkor használtam ha másnak nem kellett) jártam, v néha egy ilyen suzukis átalakításon átesett astrával... Esküszöm szerettem a kadettal járni... ha hülyéskedtünk suliután nem bántam mert nem 1.5 millás autónak koszolják a kárpitot... stb... jól is ment... amikor mr thalia erősködött h gyursulás pirostól, lehagytuk őt akkor azért félreállt a szája:D

Szó ami szó, én már csak tudom, h neked 19 évesen nem ez kell:)



JA, ÉS A POÉN... 1 ÉV UTÁN TALÁLKOZTAM A SRÁCCAL... (NEGYEDEANNYIT NEMÉRŐ OPELLEL VOLT) RÁKÉRDEZTEM H HOL A THALIA ÉS ŐSZINTÉN RÁVÁGTA H ELADTA MERT EGY KALAP SZAR VOLT : DDDD

2010. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

00:51


Hát szerintem Suzuki Swift 1.3 GTi első autónak sokkal veszélyesebb, mint egy 320d vagy egy 316.

2010. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
tegnapi linkes vok. nem az autó hibája, ha valaki 19 évesen karambolozik, ugyanúgy lehet egy thaliaval is... suzukit ne vegyél. annak is esik az ára. és fél éven belül dobod mert szar!
2010. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A "suzukis" vagyok...

De ki beszélt most karambolról?:O Jó annyiban h a bmw az igencsak képes lépegetni, ha kicsit odarúgsz neki, és mivel ő is, én is tapasztalatlanok vagyunk egy kettő meglehet a baj... De gondolom, hogy ő 1.4-es iszonyat erős thaliaval nem száguldozni akar:)

Viszont, azon gondolkoztam... MI LENNE HA?! ha ugyanúgy, ugyanolyan állapotban tartana karban mondjuk 3 évig egy ilyen típusú bmw-t meg egy suzuki swiftet...


Suzuki: jó igen értékromlás... az egész magas összeg, de javítani nemnagyon kell, ha javítani is kell potom árért jut hozzá mindenhez, összes bontóban van suzuki, összes szerelőműhelyben tudnak suzukit javítani:) ja, és még mindig ott vagyunk, h 400-500 ezerért vett autót, amivel járkál és nem sajnálja... értékvesztés... ér akkor 3 év után... 300.000 ftot...


Bmw: tényleg imádom a bmwket, a hátsókerékhajtást, de ha veszek 1.900.000 egy gyönyörű bmw-t megnéznek meg én leszek a RAJ :D csak azért mégiscsak azis 11 évében van:/ és azért kezdő autnak 2 millás bmw... Nah anyagiak... tény biztos kevesebbszer romlik el a bmw mint a suzi... de ha egyszer beüt vmi kicsit nagyobb gebasz, akkor igen mélyen bele kell nyúlni a zsebbe, ami hát nekem biztos nem menne még most 19évesen...:( tehát itt drágább a bmw, viszont kisebb az értékromlása, tehát 2 év múlva 1.800.000-ért el tudnád adni...

Tehát kb ugyanott tartana:)


Eladásnál meg... suzukiból lemond mondjuk 100.000 ft-ról, annyival olcsóbban adja... 200.000 ft-ba kerül akkor:D elengedte az autó árának 1/4-ét és azért 200ért biztos valaki elviszi, még ha nem is tetszik neki...

Bmw-nél meg elengedsz egy 100-ast... nabumm nem 1.8m hanem 1.7m


Ha valaki hibát talál a kommentbe

(dugja az ujját a seggébe:) ) Ánem... én szívesen meghallgatom:)

2010. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A BMW-s vagyok


Abban teljesaen igazad van, hogy első autónak 2 milloós értékű autó teljesen felesleges.

Viszont vannak dolgok a válaszodban, amik sántítanak:

11 éves BMW szervizelése-halálkomolyan-olcsó.

Semmivel nem drágább, mint pl egy VW.

Az enyém 21 éves (E30 316 :)), és énis féltem, hogy "dehülye vagyok..a gatyámat el fogom fizetni..", aztán végülis minden tök olcsó hozzá.

Ha meg vmit nem találsz (ilyen még nemvolt), vagy épp nem telik rá, akkor [link] szívesen segít a többi BMW-s.

Első autónak 316/320d-nél nagyobbat nem vennék.

De pl ezek szerintem tökéletesen alkalmasak első autónak.

Kevés fogyasztás, az enyém - engem mindenki utál itt, és nem hiszik el de igaz - 7,2 litert eszik vegyesben kímélve.

De tök normális használatnál se megy 7,5 fölé.

Ha tolod a városban télen, meg egy kicsit táncoltatod a farát akkoris bőven elég neki a 8,5-9, de ez ritka.

És azt a 7,5-öt egy Suzi is bekajálja.

Nem szeretem, amikor vki szidja a BMW-ket, mert egyszer kifogott egy csonticaros szarráhajtott széttuningolt darabot és gond van vele.

Magánszemélytől kell venni és gyárit, akkor soha nem lesz vele gondod.

Az enyém, mint említettem 21 éves, és eddig csak a kipufogó lett cserélve (13 ezer ft az autó közepétől a végéig, vadiúj eredeti német)

És csak megy-megy-megy.

Teljesen gyári állapotú, és erre büszke is vagyok :)

2010. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

00:51-es vagyok...

HÉHÉ! Én nem szidtam a bmw.ket... le is írtam, h gyönyörű autók, csak nincs rá pénzem sajnos... Autóm még sosem volt... Ismerősöknek akikkel szerelek is ink más olcsóbb autójuk volt, de ha akadt 1-2 bmw azok is a tehetősebbeknek és ők is mondták, h drága drága... De azért tudod te is, hogy egy autó sem, bmw sem elnyűhetetlen, és azért 10 év alatt sokminden történhet egy autóval:) Biztos jobban bírják a strapát de adhatnak is neki eleget...

de azért én még kitartok emellett, hogy első autónak egy olcsóbb szaladgálós kicsit erősebb autót... úgyis sokat fog kóvájogni vele:)


Jah és az én álmom... igazából az, hogy egy golf II 1.6 GTD legyen a midnennapi szaladgálós autóm, mert az az egyik szerelmem, a másik pedig, hogy lfussa egy evo 9-esre játszós vagy hétvégi autónak:$

2010. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

ja, és tényleg tök örülök, hogy érvelsz és nem egyből ordítassz, meg káromkodsz mint nagyon sokan itt a gyakorikérdéseken, akiknek eltérőbb a véleménye... Váltanék még pár kommentet veled:)

Ja, és kíváncsi lennék a kérdező választására is:)

2010. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Basszus ennyi pénzért rengeteg finomságot kaphat az ember!

Hogy jutott eszedbe pont ez??? Az egészről annyi hogy amikor olvastam a kérdést megnéztem az általad linkelt thaliat. Megnéztem mert behozta hasznaltauto.hu-n ez nem is nagy dolog... hanem az hogy a kommentekben linkelt autokat már nemtudtam megnézni mert nem voltak már fent! Ez kb annyit tesz hogy valóban jó verdákat linkeltek a srácok mert mostanra mind elkelt, csak a te kis kiszemelted maradt fent! Ezzel mindent elmondtam:)


A véleményem viszont: Ha rám halgatsz veszel ebből a pénzből kb 1,5 milláért japot vagy németet ezt majd eldöntöd. De hogy ne legyen csalódás a maradék 150-250k ból vegyél egy az 1,5 misihez hasonló menettulajdonságokkal rendelkező régi bajos autót és azzal állatkodj, nyúzd öld meg... és csak azután használd a fő verdát! Addig csak óvatosan amikor megkell jelenni vagy ilyesmi:)


Remélem érthetőre sikerültem:D Én ezt tenném.

2010. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!