Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez jó lesz első autónak?

Ez jó lesz első autónak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és ezt néztem ki elsőnek. Most jöttök, majd hogy francia, meg stb., de a hangsúly most az első autón van.

[link]


2010. júl. 13. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Az jó, ha első autóra ennyi pénzed van, de én ennyiből nem franciát vennék. Vagy mindenképpen ragaszkodsz hozzá?
2010. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Az mondjuk mindenképpen mellette szól, hogy fiatal kocsi, kevés km-rel. Tény h németet vagy japánt nem kapsz ilyen állapotban, évjáratban, ennyiért. Az persze megint más kérdés, h miért nem :)
2010. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nehogy franciát vegyél, de tényleg!Legyen eszed!
2010. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ó ha ennyi pénzem lenne, akkor már annyi jobb autó van ennél!

"Most jöttök, majd hogy francia, meg stb., de a hangsúly most az első autón van. "

Ezt a részét nem értem. Mi köze van az első autónak és a franciaságnak egymáshoz? Amúgy inkább vmi németet, vagy japánt. Mondanám, hogy BMW, de sokan lehülyéznének. De én ennyiért inkább néznék Leonokat, Golfokat, meg Astrákat.

2010. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél 150 ezer kilométeres németet, azok gond nélkül elmennek 400 ezerig..

Ez egy gönc..Ismerősömében vmi 20 ezer van mert nagyon ritkán használja aztán mégis mindig vmi baja van.

Főleg az elektronikának

2010. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Elektronikai hulladékok a francia autók. Motorikusan még a dízelek elmennek, de mindig szívni fogsz az elektromos baromságaival. Most nézem ez ráadásul benzines, vegyél bármi mást ennyiért, ne franciát...
2010. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Miért ne jöjjön senki azzal hogy francia, mert hogy a hangsúly az első autón van? Elsőre talán rosszat szeretnél, és majd másodszorra valami normálisabbat? Olvass teszteket a neten.
2010. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Néhány alternatíva:

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Én is BMW-t ajánlanék, de inkább nem, mert lehülyéznek!Mellesleg nagyon nehéz jó állapotút találni közülük ezt elismerem, viszont ha találsz egy olyat akkor imádni fogod és többet nem fog kelleni más.

Általában egyébként azok szarozzák a BMW-ket akik az életbe nem ültek még benne, vagy éppen fillérekért vettek egy összegányoltat.

Ebben a Renault-ban nyílván vonzó, hogy viszonylag új, viszont én nagyon nem ajánlom.

Ismétlem, hogy én BMW fan vagyok, viszont, ha nem akarsz melléfogni, akkor én is tudnám ajánlani a fentebb említett Civic-eket azok is nagyon jók, vagy esetleg egy Astrát viszont az számomra olyan semmilyen...

Ez a Rönó arra jó, hogy kidobj egy csomó pénzt egy hulladékra (ezek már akkor is azok voltak amikor kigurultak a futószalagról) és utána kényszernek érezd, hogy bele kell ülni.

2010. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
hát először is bűnronda (és böhöm nagy) ez a kocsi, már bocsesz, valahogy olyan faramucin néz ki... a másik meg, h francia... testvéremnek Citroen Xsaraja van... használtan vette, de az a kocsi annyit zabál szervizen, hogy ne is akard tudni...
2010. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!