Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez jó lesz első autónak?

Ez jó lesz első autónak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és ezt néztem ki elsőnek. Most jöttök, majd hogy francia, meg stb., de a hangsúly most az első autón van.

[link]


2010. júl. 13. 14:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

meg fogod bánni! ezeknek a sablon autóknak az ára nagyot zuhan. megveszed 1 év múlva már csak 1.2-1.3 m at ér majd! nem fogod élvezni az autót! leszabályoz gyorsuláskor stb. arról nem is beszélve hogy költsége sem olcsó! és most minden hülyeséget félretéve vagy audit vegyél, vagy bmw-t. megbízható, az ára sem esik mint ezeknek! és élvezed a vezetését. ha jól használod még olyan sokat sem fog fogyasztani, de ezt észre sem fogod venni, annyira élvezed hogy egy jó autóba ülhetsz bele. 1 hétig vezettem tesóm bmw 316 osát. és valami csodálatos volt. én audi a4 sedant néztem ki magamnak és most azt tervezgetem! itt egy pár jó autó :

[link]

[link]


ha hitelre akarsz autót, én inkább olyat néznék ami átvállalós. azzal nem buksz. akkorát.

2010. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez a fekete(első link) nagyon meggyőzött, hát lehet az lesz.
2010. júl. 13. 16:14
 13/29 anonim ***** válasza:
Az mellékes hogy francia, de a Thalia-k nem túl megbízható autók, nem véletlenül olcsók.
2010. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Az a fekete tényleg szép :)

Amúgy, ha veszel egy normális állapotú BMW-t, soha nem lesz vele gondod! Nekem is 316-om van, és talán az egyik legmegbízhatóbb BMW

2010. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

ne haragudj de nagyon pocsék ízlésed van!

hogy miért?

1 Nagyon ronda a kinézete

2 francia autót ennyi pénzért nem vennék akkor már inkább egy német vagy egy japánt ami megbízhatóbb és 100* jobban néznek ki mint ez a 4 keréken guruló budi :)

3 ha nem nő vagy akkor még ki is fognak nevetni mert egy igazi férfi nem ülne bele egy ilyen fos autóba !


Persze ha neked tetszik akkor hajrá vedd meg csak nehogy megbánd.

2010. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Akkor ezt is megnézheted: [link]
2010. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
a 323i valóba gyönyörű, csak azért arra vigyázz h a biztosítás egy ekkora motorra nem két fillér, főleg a te nevedre nem! szerintem 2 literestől nem kell nagyobb. Első autónak meg pláne! :)
2010. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve h ebbe nem 170ezer km van, hanem inkább 270... de még az is lehet hogy több! Azért az már necces :/
2010. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Akkor meg ez:

[link]

És marad pénz egy csomó mindenre.

2010. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

előzőnek


ez a tuti!

még dobsz rá egy alufelnit és jó is :)

meg fóliát, el ne felejtsd :D

2010. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!