Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Levelezőpartnert keresek...

Levelezőpartnert keresek férfi személyében, esetleg kapcsolatra, valaki?

Figyelt kérdés
Bármilyen témában, írj privit a korod megjelölésével. Én nő vagyok.
ma 09:44
 1/5 anonim válasza:
55
ma 09:52
 2/5 anonim válasza:
Kronológiai vagy biológiai korra gondolsz?
ma 10:21
 3/5 anonim válasza:
Kérdező, esetleg a Te életkorodat meg lehetne tudni? Szerintem a legtöbb ember, még a férfiak között is, nem szívesen írnak privátot egy olyan nőnek, akinek még az életkorával sincsenek tisztában. Legalábbis az értelmesebb férfiak biztosan nem. Lehetsz 18 éves de lehetsz akár 60 év feletti nő is, közte pedig bármilyen korú és ez óriási időintervallumot jelent. Kapcsolat esetén pedig nem ártana tudni a lakóhelyedet is, vagy legalább azt, hogy az ország melyik régiójából ismerkednél párkapcsolat céljából.
ma 10:54
 4/5 anonim válasza:

Tényleg nagyon nem mindegy az életkor! (Ha még 30 éves kor alatt vagy, inkább vigyázz!!!) Ezt "tapasztaltabb" nőként mondom.


Valamint támogató háttér nélkül nőként egyáltalán nem érdemes itt ismerkedni. Inkább ne add ki magad nagyon!!!


Bármennyire szórakoztatónak látszik nagyon sokat lehet bukni.

ma 11:09
 5/5 anonim válasza:

#4-es egyetértek azzal hogy az interneten való ismerkedés nem veszélytelen. Viszont akkor azt se várja már el a kérdező, hogy majd a férfiak egy elvileg nőnek mondott valakinek írnak privát üzenetet megadva az életkorukat, akiről azt sem tudják hány éves, illetve azt sem tudják az ország melyik részén él és hol ismerkedne. Nem mindegy hogy Szabolcs megyében lakik valaki vagy mondjuk Vas megyében.

Szerintem te sem írnál egy idegen férfinak, aki kiírja hogy levelezőpartnert keres vagy párkapcsolat céljából ismerkedne, privát üzenetben várja az üzeneteket az életkor megjelölésével. Te nőként mennyire vennél komolyan egy ilyen kérdést, vagy azt aki egy ilyen kérdést kiír? Az pedig alapvető dolog, hogy nem várunk el másoktól sem többet mint amit önmagunkkal szemben elvárunk.

ma 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!