Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha megtudnád, hogy egy férfi...

Ha megtudnád, hogy egy férfi magasan funkcionáló autista, akkor nem ismerkednél vele? 23

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült, hogy fiatalabb koromban ADHDvel diagnosztizáltak, de kiderült hogy egy enyhébb asperger. Nagyon jók az analitikus/logikai képességeim, szóval nem vagyok az az elbutult autista, viszont a nagy tömegeket nem szeretem, nem pánikolok be, de nem komfortos és a hangos zajokat se bírom, úgyhogy nem járok bulizni, pár régi ismerősömmel néha kocsmázunk, de inkább a természetbe megyek, vagy koncertre. Nagyon gyakran van, hogy egy bizonyos téma körül forog az agyam, aztán egyszer csak egy másik téma kezd el érdekelni. Ebből adódóan elég sok extrém sportot kipróbáltam már, sokfelé próbálok utazni, szeretek főzni, mindenféle ételt kipróbálok, és tervben van még jópár fogás. Aki eddig kóstolta, meglepődött milyen jó. Egy jóideje elköltöztem a szüleimtől, teljesen független vagyok, egyébként pedig a légynek sem ártok, mindenkivel kedves vagyok. De most lehet azt mondanám egy lánynak, hogy autista vagy aspergeres vagyok, akkor offolna?

szept. 18. 06:32
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nem hinném. Valaki kifejezetten rajnong az enyhe asperegeresekért.


Mindenesetre én nem ezzel kezdeném. Kicsit olyan, mint a farokméret. Van aki azzal kezdi, de a többségénél szóba se kerül az ismerkedés során.

szept. 18. 07:05
 2/14 anonim válasza:
A tapasztalat mit mutat? Észrevesznek a nők? Mert rajtam àtnéznek mint egy üvegen 😃 Innen is tudom hogy valami nem okés velem
szept. 18. 07:17
 3/14 anonim válasza:
Keress egy hozzadvalo autista csajt
szept. 18. 07:34
 4/14 anonim válasza:

3

Tudtommal jóval jevesebb az autista nő, mint férfi. A másik meg, hogy miben egyezzenek még? Mindenben is kell, vagy azért valamennyi különbség megengedett?

szept. 18. 08:49
 5/14 anonim válasza:
Mindenben
szept. 18. 08:50
 6/14 anonim válasza:
Ok, de ez látszik rajtad? Ha nem, akkor minek mondanád el? Csak problémád lesz ebből, hidd el. A többség biztosan megszakítaná veled az ismerkedést, amint lehet.
szept. 18. 09:11
 7/14 anonim válasza:

Miért diagnosztizálták nálad aspergert? Úgy értem ez a te esetedben miben nyilvánul meg?

Mert azért amiket leírsz az egy nem aspergeresre is igaz lehet.

szept. 18. 09:31
 8/14 A kérdező kommentje:
#2 volt már több barátnőm, de volt hogy ők szólítottak le, vagy neten kezdtünk beszélgetni, mert élőben eléggé nehéz nekem. Még az alkohol se oldja nálam a gátlásokat, inkább csak álmos leszek tőle, de egyébként se szoktam inni.
szept. 18. 16:52
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 a testemben semmi nincs ami látható lenne, egy teljesen normális férfi vagyok ránézésre
szept. 18. 16:54
 10/14 anonim válasza:
9: A viselkedésedre értette. Kommunikáció, testbeszéd, mimika stb.
szept. 18. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!