Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha megtudnád, hogy egy férfi...

Ha megtudnád, hogy egy férfi magasan funkcionáló autista, akkor nem ismerkednél vele? 23

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült, hogy fiatalabb koromban ADHDvel diagnosztizáltak, de kiderült hogy egy enyhébb asperger. Nagyon jók az analitikus/logikai képességeim, szóval nem vagyok az az elbutult autista, viszont a nagy tömegeket nem szeretem, nem pánikolok be, de nem komfortos és a hangos zajokat se bírom, úgyhogy nem járok bulizni, pár régi ismerősömmel néha kocsmázunk, de inkább a természetbe megyek, vagy koncertre. Nagyon gyakran van, hogy egy bizonyos téma körül forog az agyam, aztán egyszer csak egy másik téma kezd el érdekelni. Ebből adódóan elég sok extrém sportot kipróbáltam már, sokfelé próbálok utazni, szeretek főzni, mindenféle ételt kipróbálok, és tervben van még jópár fogás. Aki eddig kóstolta, meglepődött milyen jó. Egy jóideje elköltöztem a szüleimtől, teljesen független vagyok, egyébként pedig a légynek sem ártok, mindenkivel kedves vagyok. De most lehet azt mondanám egy lánynak, hogy autista vagy aspergeres vagyok, akkor offolna?

szept. 18. 06:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
Van aspergeres ismerősöm, de ha nem tudnám, meg nem mondanám róla. Viszont gondolom asperger és asperger között is van különbség.
szept. 18. 18:27
 12/14 anonim válasza:
A nők nagyon sok dologban keresik a hibát, ha nincs akkor is. De egyébként ha egy csaj ha ezt megtudja és befosik, ahelyett hogy megismerne téged, nem jársz rosszul ha nem lesz veled.
szept. 18. 18:45
 13/14 anonim válasza:
Én nem szoktam elmondani. Nem titkolom el, ha rákérdez elmondanám, hiszen joga van tudni. De magamtól biztos hogy nem dobnám be ezt a szót, főleg az ismerkedés elején, mert manapság ennél kisebb dolgok is erősen red flagnek számítanak. Bármilyen nonszensznek is hangzik hogy asperger red flag legyen, de sajnos mostanra ez van. Persze azt se titkolom milyen vagyok, teljesen őszintén viselkedek és nyilvánulok meg, csak magát az asperger cimkét nem szoktam kéretlenül kimondani. Legfeljebb körülírva, ha már nagyon ilyen irányba megy el a beszélgetés, és látom a másik fél is hasonló, és vevő rá. Egyébként nem muszáj spektrumon levő barátnő, csomó nemátlagos lány van aki rezonál ezzel, főleg ha ő is inkább a nyugalmasabb, befelé figyelős, mélyebb dolgokat szereti megélni.
szept. 18. 19:23
 14/14 anonim válasza:
Miben nyilvánul meg? Ez amúgy öröklődő
tegnapelőtt 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!