Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan szólítanátok le a...

Hogyan szólítanátok le a helyemben ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Egyetemen sok órám szokott vele lenni, legtöbbször előadásokon látom.

Nem tudom hogyan menjek oda hozzá, mit mondjak?



tegnap 15:59
 1/7 anonim válasza:

Az egyetemen úgy zajlott, hogy a srácok mindig odaültek mellém és a legáltalánosabb dologról kezdtünk el beszélgetni.” Mióta jársz ide, mit tanulsz, adsz egy tollat?”

Na ez addig tartott, ameddig meg nem néztem az időt a telefonomon és látták, hogy van barátom, mivel egy közös fotó a háttérképem vele.


Szóval csak ülj oda és hajrá! 😅😂

tegnap 16:12
 2/7 anonim válasza:
#1 Ilyenkor örülök mert legalább kihìvàs 😃
tegnap 16:33
 3/7 anonim válasza:
Szia! Te is ide jársz?
tegnap 17:30
 4/7 anonim válasza:
Szia, rendszeresen látlak, hanyadszorra járod már az 1. félévet?
tegnap 18:04
 5/7 anonim válasza:
"Szia, annyira szerencsétlen vagyok, hogy gyakorikerdesek.hun kell megkerdeznem ismeretlenektol , hogy egyetemistakent hogyan kezdjek el kommunikálni mással."
tegnap 18:40
 6/7 anonim válasza:
Szia! Hogy vagy?
tegnap 19:10
 7/7 anonim válasza:
Szia! Bocsi ne haragudj de tudàl kérlek segìteni hogy az utolsó diára mi volt ìrva mert lemaradtam. Esetleg megvan a jegyzeted? El tudod küldeni? (Itt màr meg is van a kontakt)
tegnap 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!