Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne énvelem? 31/F

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat céljából szeretnék ismerkedni. Budapesten élek és dolgozom, mint raktárvezető helyettes. Egyedül lakom. Szabadidőmben szeretek olvasni, sorozatot és filmeket nézni. Moziba járni vagy itthon edzegetni(nem igazán látszik :). Mondjuk semmi komoly, többnyire saját testsúllyal, csak kevés súlyzóval. Szoktam gyógytornázni is.

Ezeken kívül néha főzök is, bár azt annyira nem szeretek, inkább csak muszájból. :)


Ha összejönne egy kapcsolat, akkor szívesen járnék az illetővel túrázni, kirándulni, színházba, múzeumokba, stb.


Én 175 "magas" vagyok, kb 70 kg. Fekete hajam van(jelenleg elég rövid) és barna szemeim. Vékony-átlagos testalkatú nővel ismerkednék, kis felesleg nem gond, de a nagyon elhízott nők nem tetszenek.



tegnapelőtt 13:47
 1/7 anonim válasza:
10 év és kapkodnak majd érted. A korosztályod még nagyon válogatós.
tegnapelőtt 13:54
 2/7 anonim válasza:
Helyesen a kérdés: Van itt olyan nő, aki ismerkedne vélem? 31/F
tegnapelőtt 14:23
 3/7 anonim válasza:

Lehet akkor érdemes lenne túrákon ismerkedned.

FB csoportokba, túratárs oldalon.

tegnapelőtt 15:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem túrázok, barátnővel csinálnám szívesen, ha őt érdekli az ilyesmi.
tegnapelőtt 17:22
 5/7 anonim válasza:

De ott 2 legyet egy csapásra!

Nő is van, meg túra, meg nyilván szeret is túrázni!

tegnapelőtt 17:28
 6/7 anonim válasza:
Nincs.
tegnap 19:02
 7/7 anonim válasza:
Hello. Raktárvezető helyettes? Van felvétel a raktárban? Megvan mind a három targoncára a jogsi. Férfi vagyok és hetero, szóval azért tisztázzuk nem fogok a melóért nyalókát nyalni. De azért közösbe elmehetünk kurvázni, ha össze dobjuk rá a pénzt. 😅
tegnap 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!