Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Többen megírták a gyakorikerde...

Többen megírták a gyakorikerdesek.hu-n, hogy a borzalmas személyiségem miatt soha nem fogok párt találni. Ismerkednél velem?

Figyelt kérdés

Nagyon, nagyon gonosz ember vagyok a gyakorisok szerint.

De páran azt is írták, hogy jóképű vagyok.


Így, bár nem idevalósi vagyok, de gondoltam azért megpróbálkozom a társkereséssel itt.


33F


tegnap 23:44
 1/9 anonim válasza:
Inkább nem
ma 00:10
 2/9 A kérdező kommentje:
De én ide csak feljárok.
ma 00:59
 3/9 anonim válasza:
Az itteni lányok gonoszak :D
ma 02:54
 4/9 anonim válasza:

Gonosz ember általában azokból lesz, akiknek nem engedik meg,hogy jók legyenek, vagy folyton elutasítják őket.

Csak "úgy" senki nem gonosz.

ma 05:36
 5/9 anonim válasza:
Egy jóképű gonosz?Akkor neked csak alkalmi csajok valók.
ma 06:19
 6/9 anonim válasza:
Ted Bundy, te vagy az?
ma 08:09
 7/9 anonim válasza:
Én is gonosz vagyok, ismerkedjünk.
ma 08:18
 8/9 anonim válasza:
Ha a gyakorisok szerint, akkor van egy jó hírem. Lehet semmi bajod, sőt pont ellenkezőleg :) Itt egyesek képesek a fehérről is megmagyarázni hogy fekete, mindenféle erőszakos módszereket bevetve. És ahol többségben vannak a hülyék, ott ezt fogják erőszakosan terjeszteni is, minden mást üldöznek és lepontoznak. Szóval javaslom inkább tegyél próbát élőben, majd ott eldől. Random gyakoris hülye emberek okoskodásai helyett az lesz a valódi szűrő.
ma 08:29
 9/9 anonim válasza:
pitbull terier
ma 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!