Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire gáz elkérni az...

Mennyire gáz elkérni az elérhetőségét egy lánynak egy boltban? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pár hete véletlenségből betévedtem egy Aldiba ahol a kasszás lány nagyon szimpatikus volt számomra, így azóta időnként betérek direkt oda ha valamire szükségem van. Eddig három alkalommal tudtam elcsípni, hogy ő legyen ott, próbáltam mindig mondani neki valamit, hogy mosolyt csaljak az arcára (nagyon mosolygós különben) így arcról már felismer szerintem, de mégis így mint egy idegen vásárló nagyon tolakodás lenne ha bepróbálkoznék nála és megkérdezem kaphatok e valami elérhetőséget hogy tudjunk beszélgetni? Esetleg még párszor próbáljam arra a pár pillanatra még fizetek nála beszéltetni hogy látásból ismerős legyek neki? Bár gondolom biztos levágó egy idő után hogy mindig hozzá állok be.


Mi a véleményetek illetve van e valakinek hasonló storyja amit át élt?

Kort nemet írjatok pls


Én is fiatal felnőtt vagyok és a lány is 20as évei elején lehet tippre



ma 11:34
 1/9 anonim válasza:

"de mégis így mint egy idegen vásárló nagyon tolakodás lenne ha bepróbálkoznék nála és megkérdezem kaphatok e valami elérhetőséget hogy tudjunk beszélgetni?"

Igen.

Az a munkahelye. Kiszolgáltatott helyzetben van. Legalább várd meg amíg lejár a munkaideje és a bolton kívül kérdezd meg, ne akkor amikor a kasszában ül.

ma 11:52
 2/9 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=j12EUdhs5nM


Nem gáz! Az 1.-re ne hallgass!

ma 12:09
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Persze az nem sokkal parább amit mondasz xd


#2 köszi


Jöhetnének még vélemények

ma 12:30
 4/9 anonim válasza:
Szerintem is igaza van az 1.-nek. Amíg vásárlókat szolgál ki kvázi kötelessége kedvesnek, mosolygósnak lenni AZ ÖSSZES vásárlóval, nem csak veled. Baromi kínos ha elérhetőséget kérsz tőle amikor kasszázik, sok helyen egyébként is tilos ilyen helyzetben magán célokra elérhetőséget megadni (elvégre egy multiról van szó ahol az a dolga hogy lehúzza a termékek vonalkódját és kifizettesse veled, arról nem is beszélve, hogy mögötted áll a sor). Pláne akkor kellemetlen ha amúgy nem is tetszel neki (mert valljuk be, benne van a pakliban) és úgy kell visszautasítania, hogy mosolygós fejet vág hozzá. Legalább bírd ki addig amíg befejezi a munkát és elindul hazafelé, a bejárat előtt meg tudod kérdezni ha nagyon szeretnéd.
ma 12:32
 5/9 anonim válasza:

2. vagyok.


1. és 4. Szerintetek gáz egy vicces, szellemes leszólítás munkaidőben, de az meg nem, hogy meló után ott állsz a parkolóban, pláne este, és benyögsz egy "Na hellohello!" dumát?

ma 12:56
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Én se értem őket, elfogadom ha azt mondják gáz, hisz mindenkinek más a véleménye, de ott várni valakire akit nem ismerünk, irtó para xd még én fiuként is tartanék attól ha egy lány kint várna xd
ma 12:59
 7/9 anonim válasza:
Tartsuk tiszteletben, hogy dolgozni jár oda, és nem ismerkedni.
ma 13:03
 8/9 anonim válasza:
4-es vagyok. Az 1-es válaszára hivatkozva említettem hogy LEGALÁBB ne munkaidőben hozd ilyen kínos helyzetbe amíg kasszázik hanem várj amíg végez. Nem kell a parkolóban benyögni a "na hellobello" dumát szóval feleslegesen forgatod ki a szavaim 🤡. Hihetetlen számomra hogy egyesek önző módon annyira csak magukra képesek gondolni hogy nem gondolnak bele abba ez a szituáció szerencsétlen kasszás lány számára mennyire kellemetlen lehet. Egy aldiban vagytok ami neki a MUNKAHELYE, nem a kocsmában. De persze tessék csak hívd el randira xd Nem úgy működik egy ilyen multinál hogy majd feltartja a kasszás a sort azért hogy telefonszámot adhasson neked (és tegyük hozzá ez a jobbik eset, valószínű amúgy is nemet mondana xd) sok sikert kívánok
ma 13:15
 9/9 anonim válasza:

8.


"Nem úgy működik egy ilyen multinál hogy majd feltartja a kasszás a sort azért hogy telefonszámot adhasson neked (és tegyük hozzá ez a jobbik eset, valószínű amúgy is nemet mondana xd) sok sikert kívánok"


Nyilván nem a nagy sorban álláskor tesz ilyet az ember.


Mellesleg meg, egy FÉRFI, bármikor, bárhol léphet. Nem jön össze? És? Van NAGYON SOK másik csaj.

ma 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!