Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Atlagos lanykent van eselyem...

Atlagos lanykent van eselyem tinderen komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
aug. 26. 08:23
1 2 3 4 5 6
 41/52 Szolovjov válasza:
A Tinder az nem olyan kurelős oldal?
aug. 26. 13:10
 42/52 anonim válasza:
A tinder alapvetően egy szexpartner kereső alkalmazás. Az hogy egyesek esküdöznek hogy ott találták meg életük párját, az sokkal inkább szerencse és a ritka kivétel. A többség ott nem arról híres hogy komolyat keresne. Egyébként meg máshol se, a világ egy ilyen felszínes, önző és élvezethajhász hellyé vált, akár simán hazudnak neked máshol is hogy komolyat keres, aztán szex után lepattint. Szóval ez csak részben múlik azon hogy hol ismerkedsz, nyilván tinderen nagyobb az esély az ilyen figurákra. De nem zárja ki hogy az életben máshol is ott legyenek, igen nagy számban. Egyébként kérdező, mi az oka hogy nem jársz sehova? Ha valóban átlagos lány vagy, simán lenne csomó lehetőséged ismerkedni élőben is.
aug. 26. 13:22
 43/52 anonim válasza:
Ne legyél olyan mint a többi csaj, hogy pont az ellentetet csinálod annak ami egyértelműen logikus. Tinder az szexpartner kereső. Dugópajti lesz ott, aki azt mondja hogy igen komoly. Talán jól fog esni h ezer csávó ír, de ha valódi kapcsolatot akarsz szerintem kevés az esély h egy szexpartner keresőn találod meg.
aug. 26. 13:23
 44/52 anonim válasza:

42


Én sokat voltam a tinderen és az van ott amit a 21-es válaszban írtam. A nők 90%-a ott nem szexpartnert keres. A férfiak 90%-a pedig igen. Nem igazán találkozik ezért a két nem elképzelése. Persze vannak férfiak akik azt kommunikálják komolyat akarnak, de csak addig amíg nem jött össze a nő. És szerencséjükre a legtöbb nőnek semmi tartása így hamar megvannak.

aug. 26. 13:27
 45/52 anonim válasza:

"Tinder is known for hookups.

Let’s be honest: Tinder has a reputation for being a hookup app. A survey showed that more people believe Tinder is used for flings than anything else. And that little flame icon in the app’s logo isn’t there for nothing—it gives the subtle feeling that Tinder is for steamy-hot meetings more than slow ‘n steady romance."


Meg ha azt vesszük hogy az elsődleges és legfontosabb szempont a kinézet, a fullosság és a kémia, hát eléggé adja magát hogy szex a fő profil. Az hogy a nők utána többnyire kapcsolatot is szeretnének az adott szexpartnertől, az már csak a dolgok szokványos menete. De ennek ellenére én még mindig inkább azt tartom, hogy sokkal inkább szexpartner kereső a tinder, mintsem komoly kapcsolathoz társkereső. És sok őszinte nő is eszerint él, így hivatkozott nekem is rá, hogy csak szexre keres ott partnert, vagy barátság extrákkal, stb.

aug. 26. 13:34
 46/52 anonim válasza:
hát én besírok ezen,a csajszi tinderen keres átlagos lányként egy átlagon felüli srácot,aki helyes. Gondolom itt ezalatt érti a csúszdahajat,vagy a zacskós levest és a tipikus olyat aki mindenáron csak átveri és semmi hűség nincs benne :D
aug. 26. 14:14
 47/52 anonim válasza:
Kérdező adok egy jótanácsot, ismerkedj élőben! Az online ismerkedés reputációját mostanra gyalázatosan tönkretették. Pont ez a lényeg hogy tét nélkül hazudozik és ghostingol már mindenki, megszünt a morális gát ami régen azért még csak csak megvolt, hogy normálisan bánjunk egymással. Élőben még másabb, főleg ha ismerős ismerőse a kiszemelted, ott azért még van súlya ha valaki aljasan viselkedik, meg tudni is fogsz róla ha ilyen, hiszen híre megy.
aug. 26. 14:25
 48/52 anonim válasza:
44. Nemá! Azért nem húznak jobbra, mert szexet keresek csak? :---) És ha nem?
aug. 26. 14:56
 49/52 anonim válasza:

Van, sok sikert, hajrá.

25F

aug. 27. 06:36
 50/52 anonim válasza:

Nincs. Nem azért mert átlagos vagy jelentsen ez bármit hanem mert a pasik 90%-a kretén szexre hajtó. Ez biztos, női visszajelzések alapján.


41 éves kretén szexre hajtó

aug. 27. 08:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!