Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Atlagos lanykent van eselyem...

Atlagos lanykent van eselyem tinderen komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
aug. 26. 08:23
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim válasza:

7

Simán lehet az olyalon ilyen srác.


Hobbid vagy ilyesmi van? Ott lehet, hogy jobban jársz az ismerkedéssel, mint tinderen

aug. 26. 10:11
 12/52 A kérdező kommentje:
Hat ez az, hogy nincs sajnos, meg nem is igazan jarok sehova, illetve alapbol eleg zarkozott vagyok
aug. 26. 10:12
 13/52 anonim válasza:

12

Hány éves vagy? Nem is olvasol, sorozat, ilyesmi? Valamit csak csinálsz

aug. 26. 10:15
 14/52 A kérdező kommentje:
Nyilvan, csak ezek pont olyan tevekenysegek amit az ember egyedul csinal, olvasas kozben nehez ismerkedni xd
aug. 26. 10:19
 15/52 anonim válasza:
Közösen lehet filmezni/sorozatozni, Könyvet meg lehet dumálni. Ha meg nyitott vagy ilyesmire, akkor lehet gépen játszani. Persze ezekkel ismerkedni nehéz, de beszédtémák lehetnek
aug. 26. 10:26
 16/52 A kérdező kommentje:
Igen, de mivel nem megyek sehova, meg soha nem talalkozom olyan ferfiakkal,akikkel ismerkednek, azert igy nehez. Szoval szemelyesen tenyleg kb 0 eselyem van
aug. 26. 10:30
 17/52 anonim válasza:

Ha ezt az oldalt mégse zárod ki, akkor írj rám nyugodtan


De egyébként akkor marad a tinder, csak ne feküdj le hamar a jelöltekkel és akkor az egy éjszakásokat nagyrészt ki tudod zárni

aug. 26. 10:35
 18/52 anonim válasza:
Írás alapján szerintem nem is lány
aug. 26. 10:52
 19/52 A kérdező kommentje:
Miert hogy irnak a lanyok? Xd
aug. 26. 11:07
 20/52 anonim válasza:

Én inkább ezt javasolnám, jobb élőben, sokkal több mindent látsz a másikból, hangsúlyokat, mimikát:

[link]

aug. 26. 11:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!