Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne egy 30 éves incel pasival?

Figyelt kérdés
Incel = Nem tudok csajozni. Nőgyűlölethez semmi köze!

aug. 26. 07:40
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:

Hat figyi....



Nekem a ket no kozul egyik sem tetszett, hadd engedtessek meg, hogy en is valogassak. Amugy meg en megprobaltam veluk, de nem ment a dolog, na.



"A manifesztáció f@szság, remélem ezt te is tudod"



Nem beszeltem manifesztaciorol.



"Tenni kéne érte, rendesen"



Nekem nincs mit tenni mar. A kerdezonek meg lehet egy utolso eselye, hogy ne jarjon ugy, mint en (valoszinu, hogy igy fog jarni).



De engem sosem tartottak a nok vonzonak, vagyis "gyari" hibam van, az ellen meg nem lehet mit tenni.



40F incel

aug. 30. 09:17
 42/50 anonim válasza:

41.



A nők is had válogassanak. Szóval ne picsogjatok már, hogy nem kelletek a nőknek, ha egyszer ti talán még válogatósabbak vagytok, mint a legkényesebb aranyásó nőcske.


De, beszéltél. „Vagyis, ha 30 evesen nem sikerult valamit manifesztalni...“


Tehetnél, ha akarnál. A családomban van olyan férfi aki 53 évesen találta meg A nagybetűs NŐT, és vette el feleségül 2 évvel később.



A kérdező is tudna tenni, ha tényleg akarna, csak akkor nem itt kéne hisztikézni, meg várni a sült galambot.



Tudod... A nők(legalábbis a normális réteg biztosan) nem felszínesek. Simán össze tudnak jönni olyannal, tervezni a közös jövőt, aki külsőleg nem felel meg a jelenlegi szépségideálnak. Az, hogy nem úgy nézel ki, ahogy szeretnél, az nem kifogás.

aug. 30. 10:05
 43/50 anonim válasza:

"A nők is had válogassanak"



Csak ugye nalam az volt, hogy a legalja noknel lehetett volna eselyem, kb. Vampir Agi szint. Nem arrol volt szo, hogy instamodell vagy sem. Remelem erted, amit mondani szeretnek.



"Tehetnél, ha akarnál"



Nem, mert a korombeli nok nem vonzok szamomra. Vagyis ezzel eletem vegeig egyutt kell elnem.



"A családomban van olyan férfi aki 53 évesen találta meg"



Gondolom, elotte egy darab noje sem volt, es 22 eves csajt vett el, ugye? :)



40F incel

aug. 30. 10:09
 44/50 anonim válasza:

Ja, mielott mondod, hogy pfuj, milyen felszines....



En egy 40 eves noben nem latom a not, a szexpartnert meg megugyse, kb. csokolomot koszonnek neki.



De 22 eves koromban tetszettek a korombeli, 22 eves nok, emiatt en nem tartom magam felszinesnek. Az, hogy 40 evesen nem tetszenek a 40 eves nok, hat az igy alakult.



40F incel

aug. 30. 10:38
 45/50 anonim válasza:

43 ugye tudod, hogy az incel az meg pasiban a legalja?



Tehetnél, csak reális elvárásaid vannak ugye.



Nem. Volt előtte 1-2 komolyabb kapcsolata. Ő veled ellentétben van annyira férfi, hogy nem kislányokat szed fel.



44 igenis felszínes vagy, nem is kicsit, de közben a nők meg ne legyenek azok.....

aug. 30. 10:58
 46/50 anonim válasza:

"Nekem a ket no kozul egyik sem tetszett, hadd engedtessek meg, hogy en is valogassak."

Engedd meg, hogy a nőknek meg te ne tetszél.

szept. 3. 20:34
 47/50 anonim válasza:

Imádom mikor 40-es incike mindenhol ekézi a nőket, hogy hogyan mernek válogatni, meg felszínesek, erre egy korabeli nőt vénez.

Remélem magányos maradsz örökre és egy nőnek se teszed tönkre az életét.

szept. 3. 20:37
 48/50 anonim válasza:

"erre egy korabeli nőt vénez"



Amikor 20 eves voltam, a korombeli nok tetszettek.......



40F incel

szept. 4. 00:08
 49/50 anonim válasza:
40-es incike most ugyan az a korodbeli nő vén. Te 20-as pipiket akarsz. Szelektálva. Ő pedig maradjon csöndben. Ilyen nem lesz soha, mert borzalmas a személyiséged. És annak a 20-as nőnek te az apja lehetnél.
szept. 4. 07:05
 50/50 anonim válasza:

"Ilyen nem lesz soha"



Olyan lesz, hogy 55 evesen kiveszem a KWSP-t, es beujitok par sugar baby-t :)



40F incel

szept. 4. 07:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!