Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne egy 30 éves incel pasival?

Figyelt kérdés
Incel = Nem tudok csajozni. Nőgyűlölethez semmi köze!

aug. 26. 07:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
30 csak nem te vagy az a bizonyos 40 F incel már megint??? Nem találtál magadnak egy tizenéves kislányt sem és unatkozol, vagy mi?
aug. 29. 23:14
 32/50 anonim válasza:

"egy deka nő sem érdeklődött errefelé hogy ismerkedne"



Persze, hogy nem. A nok nincsenek ilyesmire raszorulva.



"megfogadnának pár tanácsot"



Naaaaa, milyen tanacsot? :)



40F incel

aug. 30. 00:20
 33/50 anonim válasza:

32 konkrétan az összes jótanácsot, amit kaptatok, kezdve a nulladik lépéssel, hogy viselkedjetek normálisan, ami nem vagytok ugye képesek, mert nálatok nem az van, hogy amúgy tök jófej, rendes srácok vagytok és mellékesen nem kaptok nőt magatoknak, hanem lényegében egy az egyben abból áll az egész személyiségetek, hogy incelek vagytok, ez pedig visszataszító, de nagyon...



Ehhez szorosan tartozik az első lépés: Ne kiabáld ki ország-világnak, hogy incel vagy, mert az a legtöbb nő számára (érthető okokból) kissé undorító.


2. Értem én, hogy kell nektek a nő, de ha nagyin erőltetitek a dolgot, akkor csak annyi fog látszani, hogy kényszeresen próbálkoztok, és lényegében a nő személye pont nem érdekel titeket, csak az, hogy legyen puncija és meg tudjátok dugni.


3. Ne legyetek már nőgyűlölők! Mert bizony azok vagytok egytől egyig, csak abban különböztök, hogy ki mennyire utál minket teljes mértékig alaptalanul.



Ha ez a 3 megvan, konkrétan. Akkor jutottatok el a még abszolút semmihez, mert ezt a néhány tanácsot egy normális férfinek meg sem kell fogadnia, mert egyszerűen annyira egyértelmű.

aug. 30. 06:13
 34/50 anonim válasza:

"Ne kiabáld ki ország-világnak, hogy incel vagy, mert az a legtöbb nő számára (érthető okokból) kissé undorító"



Amikor nokkel ismerkedtem, akkor nem tudtam meg az incel dologrol, 28 evesen lettem blackpill-tudatu.



"annyi fog látszani, hogy kényszeresen próbálkoztok, és lényegében a nő személye pont nem érdekel titeket, csak az, hogy legyen puncija és meg tudjátok dugni"



Akiket csak a no puncija erdekel, nem a no szemelye, azokat a ferfiakat baromira irigylem. Nekik van gyomruk a rosszlanyok szolgaltatasait igenybe venni, lehet, nekem is fel kellett volna vennem a plehpofat, aztan a blackpill helyett belevagni. De ez is mar veszett fejsze, itt, ahol vagyok, nincs ilyen szolgaltatas.



40F incel

aug. 30. 06:55
 35/50 anonim válasza:

34


Valami oka pedig csak van, hogy nem vagy képes nőt találni, es az általában te magad vagy. (aláirom, lehetnek olyan nők köztük, akikben tényleg úgymond hiba volt)



Nem vállalnák azt, mert hát mi az, hogy fizetni kell a szexért, hat a punci alanyi jogon jár minden pasinak....

aug. 30. 07:06
 36/50 anonim válasza:

"Valami oka pedig csak van, hogy nem vagy képes nőt találni"



Nem vagyok vonzo a nok szamara. Friendzone-tolteleknek jo vagyok, de mint szexualis partner nem johetek szoba.



"mert hát mi az, hogy fizetni kell a szexért"



Eleg sok hazas pasi jar hozzajuk, akiket az asszony elo ATM-nek tart.



40F incel

aug. 30. 07:11
 37/50 anonim válasza:

Én csak azt nem értem, miért kell folyamatosan azon sírni hogy a nők könnyebben talalbak párt?


De milyen párt? 10/1 ha normális férfi létezik aki oddadó is és lehet jó a szexben.

Szerintetek nekünk nem kell szűrni? Nem is értem..


"Nekünk minden az ölünkbe hullik.." ugye?


Na ezt utálom az Incelekben! Fogalmuk sincs, néhány nő mit él át!

aug. 30. 07:14
 38/50 anonim válasza:

36 hacsak nincs az arcod fele szétégetve, a másik meg telitetoválva, akkor kötve hiszem, hogy konkrétan egy nő számára sem lehetnél legalább egy picikét vonzó.


37 nah ez az! Irkáltak nekem is olyat incelkék, hogy mivel én nő vagyok, ezért nekem sokan írnak privátot minden felületen, nekem csak annyi a dolgom, hogy válogatok.... Szerencsére nincs igazuk, mert évente max 1-2 talál így be, de azokon mit válogasson az ember, ha nem normálisak?

aug. 30. 07:28
 39/50 anonim válasza:

Az ember nem csak egy arcbol all. Egyszeruen nem tartanak a nok engem olyan ferfinak, aki szexualisan vonzo szamukra. Emberileg ertekesnek tartanak, emiatt tartottak a baratzonaban.



"picikét vonzó"



Ez a "picike" osszesen ket not jelent, akinek tetszettem, mind a ketto nalam idosebb (az egyik 3, a masik 15 evvel), mind a ketto kb. 150cm/70kg, es az egyiknek veleszuletett testi fogyatekossaga van. Vagyis ez a "picike" gyakorlatilag elhanyagolhato.



De a kerdezo 10 evvel fiatalabb nalam, 30 eves. Csogazzal tolja a Szaturnusz-visszaterest. Jo lenne tudni, melyik hazban all neki, mert ami most van, az legkozelebb 58 eves koraban lesz.



A masik..... 30 evesen azt hiszi az ember, hogy az egeszsege orokke tart, illetve a "muszer" nem fog fel 6-ot mutatni, nos, 40 evesen nekem mar fel 6 van. Szoval baromira nyomatekosan mondom a kerdezonek, gyanitom, hogy a Szaturnusza a parkapcsolati hazakkal van uralomban/pozicioban. Vagyis, ha 30 evesen nem sikerult valamit manifesztalni, akkor a 30-58 is olyan lesz. Szoval ha valamifele szexualitast akar a kerdezo az eleteben, akkor inkabb menjen el rosszlanyhoz (ha van hozza gyomra), mert ez az utolso vizvalaszto, a "point of no return". Es ezt abszolut joszandekbol mondom, itt mar kar remenykedni, nekem aztan meg plane, es ezt +10 evvel mondom, hogy innen mar csak lefele vezet az ut.



Amikor en 30 eves voltam, akkor nem voltak nalam idosebb aktiv incelek a forumokon, a velem egykoruak voltak a rangidosek, igy nem tudtunk kire hallgatni.



40F incel

aug. 30. 08:21
 40/50 anonim válasza:

39


Nem csak egy arcból áll.... Az előbb még pont td jöttél vele.



Kettő nő az, akiről tudsz. Az a 70kilo ha jól oszlik el, egyáltalán nem feltűnő, nem probléma, a betegségről, fogyatékosságról az ember meg nem tehet.


Ezek szerint te is az az incike vagy, aki csak a tiptop csajokra bukik, lehetőleg max húsz év körüli legyen és makkegészséges a lány....mondjuk ezt már az egyik kérdésedből is megtudtuk.


A manifesztáció f@szság, remélem ezt te is tudod. Nem lesz attól párod, hogy leirkálod lapokra, meg elképzeled, esténként pedig mantrázod, hogy kell a csaj... Tenni kéne érte, rendesen.


Én tudok incel oldalról, ami azért nem annyira mai már, bár nem tudom, még mindig él-e.



Régen persze nem volt ennyi hír rólatok, mert inkább megúsztátok magatokat, ami jó is volt....

aug. 30. 08:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!