Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne egy 30 éves incel pasival?

Figyelt kérdés
Incel = Nem tudok csajozni. Nőgyűlölethez semmi köze!

aug. 26. 07:40
1 2 3 4 5
 21/50 anonim válasza:
20 tudsz képet küldeni? Mármint nem konkrétan magadról, hanem a netről leszedni egy random ember képét, aki ebből a szempontból külsőleg hasonlít rád?
aug. 29. 17:39
 22/50 anonim válasza:

#20



Kleinfelter szindromas vagy?



En tudok szakallat noveszteni, de pl. baromi hizekony vagyok. Nekem is szarok a hormonjaim.



40F incel

aug. 29. 17:57
 23/50 anonim válasza:
Hú mennyi válasz érkezett és egyik sem egy érdeklődő nőtől
aug. 29. 18:16
 24/50 anonim válasza:
23 gondolom én, te sem egy érdeklődő hölgy vagy....
aug. 29. 18:22
 25/50 anonim válasza:
Érdeklődhetek anyád felől hogyha szeretnéd
aug. 29. 21:20
 26/50 anonim válasza:
25 az enyém jól van és a tieddel ellentétben nem áll kint a sarkon 😘
aug. 29. 21:52
 27/50 anonim válasza:

Hú de eredeti😃


Páran ahogy láttam próbáltak segíteni a kérdezőnek(te nem, te csak idelökted a kéretlen ...os dumádat) azóta viszont incel áradat lett itt és láss csodát, egy deka nő sem érdeklődött errefelé hogy ismerkedne. Mert ezek a szerencsétlenek erősítik egymást ahelyett hogy megfogadnának pár tanácsot. Az ugye sokkal kényelmetlenebb lenne.

Ehhez nem tudom mi köze volt annak, hogy én ki vagyok.

aug. 29. 22:31
 28/50 anonim válasza:
De én érdeklődöm xd a feminin normális heréjű negyvenes palit akarom
aug. 29. 22:35
 29/50 anonim válasza:

27 Ne haragudj, de pont nem érdekel.



Valós segítséget sehol sem kapott.


Nem véletlen, hogy egy nő sem akar vele ismerkedni, hiszen ő maga intézte ezt el. Kellett odaírni, hogy incel. Sokkal kevésbé lenne provokatív kérdés, ha az incelséget kihagyta volna belőle, és mondjuk egy nagyjábóli helyet megadott volna, pl Van itt olyan Budapest és környékebeli nő, ami ismerkedne egy harminc éves férfivel?



Sokkal előbb kapott volna néhány igénylő választ...



Csupán annyi köze van hozzá, hogy te szólod meg a többi embert, miközben te sem azért írtál ide kommentet, mert annyira randizni akarsz a hapsival.

aug. 29. 22:39
 30/50 anonim válasza:
Félreérted, nem azért írtam hogy leszóljak másokat. Csupán megjegyeztem, micsoda meglepetés ami itt folyik.. A mondandód többi részét viszont leírhattad volna válaszként is, legalább valamennyivel többet segít mint a normális herém van 40F
aug. 29. 23:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!