Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne egy 30 éves incel pasival?

Figyelt kérdés
Incel = Nem tudok csajozni. Nőgyűlölethez semmi köze!

aug. 26. 07:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
Csajozni nem atomfizika. Aki ezzel takarózik, hogy nem tud, az valójában meg sem próbálta, mert gyáva.
aug. 26. 11:32
 2/50 A kérdező kommentje:
Próbáltam, volt pár randim, de mindig "dobtak". Nincs jó dumám, nem vagyok elég izgalmas nekik.
aug. 26. 14:26
 3/50 anonim válasza:
És pluszban rontasz a helyzeten azzal, hogy incelként mutatkozol be. Kikosarazod magad azonnal, ahelyett hogy próbálkoznál többet, vagy pedig másképp. Szerinted melyik nő kíváncsi erre? Max az elkeseredett.
aug. 26. 20:56
 4/50 anonim válasza:
Ha így hirdeted magadról, hogy incel vagy, akkor sehogy. Egy normális nő sem akar incel pasit magának.
aug. 27. 10:07
 5/50 anonim válasza:
Egyetértek, kevés férfiatlanabb dolog van annál minthogy beletörődsz a hiányosságaidba és leülsz széttárt karokkal hogy majd csak valaki megszeret. Nem is kell feltétlenül tudni csajozni csak ne add el magad balf.sznak mert az azonnal kuka a nőknél. Nem bájgúnárt akarnak, csak hogy ne legyél töketlen. Mégis csak ők a gyengébbik nem nehogymár ne számíthassanak egy kis felelősségvállalásra tőled, hanem mint egy nagyra nőtt gyereknek eléd kell rakni mindent csak mert sírsz
aug. 27. 16:17
 6/50 anonim válasza:

"Csajozni nem atomfizika"



Valakiknek igen, es emiatt nem kellene lenezni az embert.



"Nem bájgúnárt akarnak"



De, kulonben mesz a friendzone-ba.....



40F incel

aug. 29. 00:56
 7/50 anonim válasza:

6



Tegyél azért, hogy ne legyen atomfizika.



Nem azért nézik le az inceleket, mert nem jut nekik nő, hanem azért, ahogy viselkednek.



Bájgúnár pedig még mindig nem kell, max 1-2 nőnek, de azok még olyanok is.

aug. 29. 09:05
 8/50 anonim válasza:
6 mégegy töketlen aki jobban tud mindent szóra sem érdemes
aug. 29. 09:21
 9/50 anonim válasza:

Jaaaa, es mit tegyek, amikor a nok csak baratkent allnak velem szoba, mert nem vagyok lapatallu olasz macho? :)



40F incel

aug. 29. 09:27
 10/50 anonim válasza:

Ja igen, ez mindigis igy volt, kamaszkorom ota, vagyis "gyarilag" nem vagyok vonzo szamukra.



40F incel

aug. 29. 09:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!