Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatalabb lányok, asszonyok…....

Fiatalabb lányok, asszonyok…. Ismerkednétek egy idősebb sármos, intelligens, egzisztenciálisan rendben lévő pasival ?

Figyelt kérdés
Nem kérek életvezetési tanácsokat!

aug. 3. 07:06
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:

45 férfi vagyok és 16-30 éves korosztályú csajok nézegetnek maguknak.


Biztos nem állnék ellent neki ha rám ugrana bármelyik is,és vállalnám a felelősséget is.


Bár ha a csajszi akarja akkor én nekem mitől is van félnivalóm.


Hazugságvizsgáló gyorsan kideríti,még ha eleinte engem is hurcolnának meg.


És ez még csak véletlenül sem pedofilia drága kedves 1-s,inkább a részedről irigység mert már esetlegesen nem kellesz senkinek sem mert tettél róla.

aug. 6. 05:29
 22/36 anonim válasza:

#21

Persze, álmodik a nyomor :)

aug. 6. 08:46
 23/36 anonim válasza:

22-s.


Végül is te jobban tudod mint én.


Nem társkeresőn vagyok hanem a valós életben bármerre járok ezt tapasztalom.


Jóképű ,sármos vagyok,totál független,nem vagyok elhízva mint a korosztályomból legtöbben,és egyedien öltözködöm.


Ezek a fiatal pipiket is vonzzák,tetszik tudni.

aug. 6. 11:34
 24/36 anonim válasza:

23,as


Ez itt a gyakori nekem 34 évesen itt azt szokták írni hogy már nagyapa öregember vagyok, és örüljek ha egy 30 éves nő eltud fogadni, egy 20-on évesnek már halott öreg vagyok xDDD

aug. 6. 11:47
 25/36 anonim válasza:

#21

Eleve elég gáz amikor egy 45 éves azzal menőzik, hogy ő 16 éves kislányokat húzogat. És ebben semmi irigység nincsen. Az apjuk lehetnél te szerencsétlen.

aug. 6. 12:21
 26/36 anonim válasza:

Semmi ilyet nem ír hogy "húzogatja" őket, csak ha bepróbálkozna egy akkor nem utasítaná el.

És nem egy 16 éves már nem egy pólyás kis baba, óvodás, tudom amerika meg minden ahol már oldalakat fröcsögnek arról is ha egy 24 évesnek 40 éves barátja van, pedo stb.


A józan ész meg áll

aug. 6. 12:24
 27/36 anonim válasza:

26-s.


Kösz hogy kivédtél,megvédtél a 21-től.


Nem is értelmezi más írását csak mondja a maga baromságát.


És így van ahogy írod egy 16 éves lány már nem kisgyerek,és nagyon is tudja miről szól a fáma.


Az hogy esetleg a szüleinek nem vallja be az már más kérdés hogy pár fickóval már ágyba bújt.


És lehet volt közte jóval idősebb is.


Én már 8 évesen sex újságokat vettem közel 40 éve,akkor a mostani csajok sokkal informáltabbak mint mi akkor voltunk.


Manapság a 8-10 éves kislányt kinézik a suliban az osztálytársai ha nem tangában van hanem normál bugyiban.

aug. 6. 15:55
 28/36 anonim válasza:

#27

Manapság a 8-10 éves kislányt kinézik a suliban az osztálytársai ha nem tangában van hanem normál bugyiban.


Hát te beteg vagy. Honnan veszel ilyeneket? 8-10 éveseket kérdezgetsz erről vagy mi?



Egyébként meg, téged nem zavar hogy egy 16 éves a lányod lehetne?

És azért ne hitegesd magad, pár apakomlexusos kis csitrin kívül, a legtöbb tizen-huszon éves a saját korosztályában keresgél.

aug. 6. 16:30
 29/36 anonim válasza:

28.


Menjél egy általános suliba és majd rájössz.


Nekem a tanár ismerősöm mondta hogy ez így van amit te nem akarsz elhinni.


Én is elképedtem rajta,de ez a trend.


Ja és ez 15 évvel ezelőtti történet amiről beszélek.


Ne akarjál kikezdeni mert rábasszol jogtalan fenyegetés miatt,ugyanis nem szoktam kislányokkal karatyolni már bocs.

aug. 6. 21:06
 30/36 anonim válasza:
Na jólvan, bocsánat attól akit megbántottam a fogalmazásommal. Máshogy gondolkozunk erről a témáról, de ennyiben hagyom inkább.
aug. 6. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!