Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatal huszonéves hölgyek...

Fiatal huszonéves hölgyek miért írnak rám 48 éves vagyok? Mi az elképzelésük egy húsz évvel idősebb férfival? Mi az elképzelés? Nem igazán értem.

Figyelt kérdés

júl. 25. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Ne hazudj. Csak szeretnéd, hogy huszonéves csajok zaklassanak, de valójában senki nem ír rád.
júl. 25. 18:41
 2/25 anonim válasza:
Velem fordítva szokott lenni, bőven 40 feletti férfiak nem értik, hogy miért nem akarok velük ismerkedni. 30 vagyok. 🤷‍♀️ És volt, aki elmondása szerint egy huszonéves lánnyal is ismerkedett, akinek nem volt baja a korkülönbséggel...
júl. 25. 18:43
 3/25 anonim válasza:
Jó eséllyel van pénzed, lakásod, kocsid, így lenne kihez költöznie, lenne aki fuvarozza, lenne aki eltartja, kényelem mindenek előtt :)))
júl. 25. 18:49
 4/25 anonim válasza:
Rengeteg a golddigger! Engem is sokszor megtalalnak az ilyen lányok, d e én bizonyos ,, egyedi dolog" által szoktam megszűrni őket
júl. 25. 18:50
 5/25 anonim válasza:

A saját korosztályom még mindig ritka kivétellel katasztrófa... érett és normális kapcsolatra 40 alatt már nem igen próbálkozok én sem.



4es, mi az a szűrés nálad? Ez érdekesen hangzik

júl. 25. 18:52
 6/25 Szervizmérnök úr válasza:

Lehetnek olyan szélhámosok is, akit a barátja biztat fel.

Bepaliznak, kirabolhatnak, bármi elképzelhető.

júl. 25. 18:54
 7/25 anonim válasza:
Velem a tizenéves tini csajok szemeznek, én se nagyon értem sokszor.. 34 vagyok
júl. 25. 19:03
 8/25 anonim válasza:
46 éves koromig velem is sok tizen, huszonéves lány szemezett, úgy hogy én eleve kerültem a tekintetüket. De utána ez folyamatosan elmúlt. Bár most már a 30-40 -es nők se nagyon néznek meg, inkább az 50-60 körüliek, de a 70 évesnek látszóak se ritkák.
júl. 25. 19:13
 9/25 anonim válasza:
#2 30 évesen azért már mem vagy olyan túl fiatal, hogy ne írhatna rád egy 40 feletti fiatalos férfi. De az is lehet többnek látszol a korodnál.
júl. 25. 19:15
 10/25 anonim válasza:
Sose írnék rá egy ilyen vénemberre.
júl. 25. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!