Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatalabb lányok, asszonyok…....

Fiatalabb lányok, asszonyok…. Ismerkednétek egy idősebb sármos, intelligens, egzisztenciálisan rendben lévő pasival ?

Figyelt kérdés
Nem kérek életvezetési tanácsokat!

aug. 3. 07:06
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Idösebb, max. 8 evvel idösebb lehet, de ha tul nagy a korkülönbseg, az koros. Pedofil a pasi, vagy rettenetesen kisebbsegi erzese van, ha fiatal lanyokat, asszonyokat keres maganak. A nöi reszröl pedig apakomplexusa van a lanynak, ha joval idösebb pasival kezd kapcsolatot. Nagy, vilaghirü sztaroknal ez gyakori, de "hetköznapi" embereknel, ez nem a normalis kategoria, no meg gusztustalan is.
aug. 3. 07:36
 2/36 anonim válasza:
Nekem tetszett már 12 évvel idősebb férfi. Ha megfog benne valami, akkor nem akadály. Akkor akadály, ha már volt házas, van gyereke és nem akar másikat.
aug. 3. 07:58
 3/36 anonim válasza:

1

Először is, a kérdező nem kért életvezetési tanácsokat. Másodszor, tudod a vélemény olyan mint a... mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. Magyarul: megmondanád mégis ki kérdezte, hogy szerinted a kérdezőnek vagy az esetleges válaszolóknak milyen komplexusa meg mit tudom én milye van? Mi vagy te, pszichológus, fotelhuszár

aug. 3. 09:16
 4/36 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm !

Nem reflektáltam rá mert úgy éreztem méltatlan lenne belemenni.

De az érdekes volt hogy így ismeretlenül mennyi tulajdonsággal fel tudott ruházni😉

Gondolom ezek után megnyugodva hátradőlt😉

“Na… ezt is jól megmondtam”😉

aug. 3. 10:21
 5/36 anonim válasza:

"Nagy, vilaghirü sztaroknal ez gyakori, de "hetköznapi" embereknel, ez nem a normalis kategoria, no meg gusztustalan is."


Honnan tudod hogy nem egy világsztár a kérdező? 🤤 Egyébként amilyen pesszimista szöveget sikerült kifacsarni magadból szerintem te még egy vénenbernek se kellesz onnan ez a nagy negativitás

aug. 3. 10:29
 6/36 anonim válasza:
Legalább a korod írd ki.
aug. 3. 10:50
 7/36 anonim válasza:

#1-es válaszoló: "Pedofil a pasi, ...... ha fiatal lanyokat, asszonyokat keres maganak."

Te ostoba, legalább ne hirdetnéd nyilvánosan, mennyire buta vagy. Nézz már utána kérlek annak, mit jelent a pedofil!

A kérdezőnek pedig szerencsét kívánok a párkereséshez!

aug. 3. 12:19
 8/36 anonim válasza:

#1 "Pedofil a pasi" A pedofília, még mindig azt jelenti, ha egy felnőtt férfi javában csak 16 év alatti lányokkal szeretne ismerkedni, mert ők indítják be sz#xuálisan, rájuk gerjed. Na az a pedofília, és undorító dolog.


De hányszor lesz még lerágva ez a pedofilcsont?

aug. 3. 12:27
 9/36 A kérdező kommentje:

Tök jó-fejek vagytok lányok ( asszonyok) 🤔😉

Visszatért a hitem a női nembe 👍és az igenbe is 😉

aug. 3. 12:43
 10/36 anonim válasza:
8-as 14 éven aluliakra gerjed a pedo...
aug. 3. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!