Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatalabb lányok, asszonyok…....

Fiatalabb lányok, asszonyok…. Ismerkednétek egy idősebb sármos, intelligens, egzisztenciálisan rendben lévő pasival ?

Figyelt kérdés
Nem kérek életvezetési tanácsokat!

aug. 3. 07:06
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
1-es válaszolóval ne foglalkozz, tipikus pókhálós, megkeseredett, bukott nő lehet, aki valószínűleg már a kutyának se kell. Kiélt, lelakott, talán még gyereke is van amit egyedül nevel. Ezekben az a vicces hogy tini korukban imádták ahogy az idősebb, 30-as komoly pasik is megkörnyékezték őket, akár még össze is jöttek kapcsolatra. Most meg már nem is tudják kire hányjanak jobban savat hogy eljárt felettük az idő, a mostani szépséges és fiatal, egészséges és kívánatos tini lányokra, vagy a mostani 30-as laza jófej férfiakra, akik néznek ki olyan jól és vannak is egzisztenciálisan olyan jók, hogy bomlanak értük a fiatalabb, még hamvas, jó testű, érzelmileg egészséges lányok is. Akik ráadásként még őszintén, tiszta szívből is tudják szeretni az embert. Na ezerszer inkább ők, mint az ilyen megkeseredett, sokszor már bomlott elméjű és már a sikertelenségtől bepánikolt, megkeseredett, rosszindulatú, idősődő kiégett nők, mint az 1-es ;)
aug. 3. 12:57
 12/36 anonim válasza:
Én is ezt vettem észre utolsó, leakarják húzni az önbizalmat hogy jó legyen egy 30+as gyerekes nő egy ilyen férfinek
aug. 3. 13:01
 13/36 anonim válasza:
Az ilyen nőket nevezik ku...nak:))
aug. 3. 13:47
 14/36 anonim válasza:

13

Csak azt nem értem, hogyha ennyire tudod hogy mit vár a kérdező, akkor te minek kommentelsz? Hisz te sem a kérdésre válaszoltál. Akkor most ki oktat ki kit? :)

aug. 3. 13:56
 15/36 anonim válasza:
Azt meg el ne higgyétek hogy nem fogja elolvasni a kommenteket. Dehogynem, úgyse bírja ki hogy ne kötekedjen.
aug. 3. 13:58
 16/36 anonim válasza:
#13 Másnak szövegértési gondjai vannak véleményed szerint, neked pedig helyesírási. Egy nyelvtan kurzusra azért simán befizethetnél, hátha fejlődsz is valamit.
aug. 3. 14:12
 17/36 anonim válasza:

29 vagyok, és nálam is maximum 10 év, ami belefér.


A nagy korkülönbség idővel kiütközik, ha nem azonnal, bár számos esetben már néhány hét együttlét után kiderül, mekkora égbekiáltó, generációs különbségekkel megküzdenie a párnak. Nekem ehhez ehhez már nincs energiám, meg a józan belátásom sem támogatja, hogy hozzám túlkoros férfival kezdjek bármibe is.



Az egzisztencia annyiban számít csak, hogy ne kelljen semelyik félnek sem eltartania a másikat. Ez oda-vissza így működőképes! Ezenfelül az, hogy ráadásul "gazdag" is, az csak egy plusz, de nem dönti el egy kapcsolat sorsát. Ami dönt, az mindig a kémia, és a szeretet.

aug. 3. 14:47
 18/36 anonim válasza:
Azt se írtad ki, mi neked a „fiatalabb”.
aug. 3. 15:13
 19/36 anonim válasza:

#11


Azért szerencsére nem az az átlag, hogy a fiatal tini lányok bomlanának a papikért :D Van néhány apakompexusos, vagy akinek a pénz a lényeg, és kész.

aug. 3. 16:28
 20/36 anonim válasza:
Nem, sajnálom, a saját korosztályom tetszik (18 vagyok).
aug. 4. 11:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!