Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen fiatal lány?

Létezik ilyen fiatal lány?

Figyelt kérdés

Nagyon nőies mind külsőre, mind belsőre. Nem egy kislány, nem egy plázacica, hanem egy igazi kis hölgy.


Belsőre intellektuális beállítottságú. Szellemi téren okos, művelt, intelligens, bölcs lány, aki érdeklődik a tudományok, művészetek, nyelvek, flozófia stb. iránt stb. Lelkileg kedves, aranyos, jószívű lány, aki szeret örömet okozni másoknak. Visszafogott, de mégis határozott. Mindenkivel kedves akár lenni. Bújós, romantikus alkat, szívesen menne romantikus vacsora, utazásra, örül a virágoknak, ajádnékoknak, öleléseknek stb. Még ő se szégyenlőködjön megcsókolni. ;-)


Külsőre meg szép arca, szeme és teste van. Sportol és szeret sportolni. A kedvenceim a futó/atléta, szertornász, ritmikus gimnasztikázó, táncos, műugró és röpis lányok. Legyen szép, hosszú haja is.

Ilyesmi:

[link]

[link]


Létezik ilyen lány? Az se baj, ha nem magyar. Csak szeressük egymást. <3 Az én álomlányom pont ilyen. Vagy Ő csak az álmaimban, meg a mítoszokban létezik? Hogy tudnék ilyen baràtnőt szerezni?


Nagyon megbecsülném és szeretném... :-)



júl. 16. 12:29
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
20. Engem is ok bantottak. Ma sehol nincsenek.. :)
júl. 18. 12:53
 22/26 anonim válasza:

21, 15 és 20. válaszoló vagyok. Sajnálom hogy téged is bántottak, nem érdemelted volna ezt...persze a társaladom az ilyen szennyekkel nem csinál semmit, sőt, még őket védi, mintha olyan álszentek lennének a lányok. Én is lány vagyok, de valahogy engem nem védenek be, csak mert máshogy, "extrémebben" őltözködöm...


Sulimba is csak hagyják, hogy ilyenek mászkáljanak, és bűntetlenűl tehetnek veled bármit, mert a tanárok leszarnak téged, a kanos fiúk meg az ilyen picsákat védi, mellettük állnak. Szánalom.

júl. 18. 13:29
 23/26 anonim válasza:
22. Hidd el, többet érsz náluk 💕
júl. 18. 21:26
 24/26 anonim válasza:
23, ahhww köszönöm! <3
júl. 18. 22:30
 25/26 anonim válasza:

Kérdező: Ott a válasz a kérdésedben, keresgélj a "futó/atléta, szertornász, ritmikus gimnasztikázó, táncos, műugró és röpis lányok" között. Ha már ennyi külső elvárást támasztasz, akkor lehet utána válogatni köztük az érdeklődés, intellektus és a beltartalom alapján.


Persze az sem árt, ha te is fel tudsz nekik mutatni valamit a megjelenéseddel, erőnléteddel, fizikumoddal. Ugye az ilyen sportos lányok körül valószínűleg eleve nagyobb eséllyel fordulnak meg olyan sportos srácok, akik ugyanoda járnak edzeni, mint ők és maguk is kimunkált testűek. Szóval nem árt, ha te is minél edzettebb vagy, hogy labdába rúghass velük a csajoknál.

júl. 19. 22:27
 26/26 anonim válasza:
25. Teljesen korrekt válasz!
júl. 20. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!