Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen fiatal lány?

Létezik ilyen fiatal lány?

Figyelt kérdés

Nagyon nőies mind külsőre, mind belsőre. Nem egy kislány, nem egy plázacica, hanem egy igazi kis hölgy.


Belsőre intellektuális beállítottságú. Szellemi téren okos, művelt, intelligens, bölcs lány, aki érdeklődik a tudományok, művészetek, nyelvek, flozófia stb. iránt stb. Lelkileg kedves, aranyos, jószívű lány, aki szeret örömet okozni másoknak. Visszafogott, de mégis határozott. Mindenkivel kedves akár lenni. Bújós, romantikus alkat, szívesen menne romantikus vacsora, utazásra, örül a virágoknak, ajádnékoknak, öleléseknek stb. Még ő se szégyenlőködjön megcsókolni. ;-)


Külsőre meg szép arca, szeme és teste van. Sportol és szeret sportolni. A kedvenceim a futó/atléta, szertornász, ritmikus gimnasztikázó, táncos, műugró és röpis lányok. Legyen szép, hosszú haja is.

Ilyesmi:

[link]

[link]


Létezik ilyen lány? Az se baj, ha nem magyar. Csak szeressük egymást. <3 Az én álomlányom pont ilyen. Vagy Ő csak az álmaimban, meg a mítoszokban létezik? Hogy tudnék ilyen baràtnőt szerezni?


Nagyon megbecsülném és szeretném... :-)



júl. 16. 12:29
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
pffff egy tucat ilyen k * van a gimikben nem?
júl. 16. 20:03
 12/26 anonim válasza:
Te milyen vagy?
júl. 16. 20:31
 13/26 anonim válasza:

Biztosan létezik ilyen lány is kérdező de nagy valószínűséggel nem itt fogod megtalálni.


"Szellemi téren okos, művelt, intelligens, bölcs lány, aki érdeklődik a tudományok, művészetek, nyelvek, flozófia stb. iránt stb."


Ilyen lányok nem a gyakori kérdéseken fogbak ismerkedni, pontosan az általad leírtak miatt.


"Külsőre meg szép arca, szeme és teste van. Sportol és szeret sportolni. A kedvenceim a futó/atléta, szertornász, ritmikus gimnasztikázó, táncos, műugró és röpis lányok. Legyen szép, hosszú haja is."


Az ilyen lányok megint csak nem itt vagy bármilyen más internetes fórumon, társkeresőn fognak ismkerkedni, mivel az általad leírt külsővel rendelkező nőket élőben, személyesen is körberajongják a férfiak. Így nem szorulnak rá arra, hogy az interneten ismerkedjenek.

júl. 16. 21:20
 14/26 anonim válasza:
10. Kettős mérce.
júl. 16. 21:35
 15/26 anonim válasza:

Hát a képen szereplő csaj, pont hogy az általad leírt tulajdonságok ellentétét sugározza, tipikus tucat insta picsa :D


Amúgy kicsit sok az élvárásod, mármint, csak nézz körbe egy átlagos gimnáziumban, a korosztályunk 99%-a copy&paste mind belsőre/külsőre. Flegmák, beképzeltek, nulla értékkel rendelkeznek. Könyvet sulin kívűl kezükbe se vettek, de előszeretettel vesznek inkább mást a kezük közé...gusztustalannak tartom a lányokat, de aki normális és rendes, vele nincs bajom, sőt, lenyűgöz, hogy vannak még, akik értelmesek, és nem egyből fintorognak mindenen, meg leugatnak, csak mert nem tetszik nekik az, ahogy a hajad áll, vagy bármi...


16/l

júl. 18. 03:09
 16/26 anonim válasza:

15. Kérdező sem más, ha ilyen indta picsát akar magának. Ez a szöveg csak körítés, hidd el. Az első adandó alkalommal amikor szoba áll vele egy ilyen lány, csak a pöcse után fog menni.


Már egy pár évet megéltem, ilyenek a fiúk. :)

júl. 18. 08:10
 17/26 anonim válasza:

#16


"Már egy pár évet megéltem, ilyenek a fiúk. :)"

júl. 18. 08:18
 18/26 anonim válasza:

17-es vagyok, csak megnyomtam a küldés gombot mielőtt a teljes üzenetet megírtam volna.


Azért vannak kivételek is, nem minden fiút vagy férfit a szexuális vágyai irányítanak és nem mindenkinek a szex a legfontosabb és elsődleges. Mint ahogy nem minden lány, nő a pénzre hajt. Azt viszont nem tudom, hogy a Kérdező milyen mentalitású, hogy ő is ezen kivételek közé tartozik-e vagy sem.

júl. 18. 08:20
 19/26 TuskóFőtörzs válasza:
Animék ben létezik, meg szappan operákban. Ha nőstényre vágysz kevesebb gépezés, tv telefon, több kondi, és valami harc iskola.
júl. 18. 11:22
 20/26 anonim válasza:

16, hm, lehet benne valami, már az is elég gázos, hogy egy insta rbanc az ideál nője külsőre. Értelmes ember tudja, hogy az ilyen picsák nullák :D sulimba is tipik az ilyenek szólnak le mindig ha kimegyek a folyosóra, mert elvontabb alter lány vagyok, de életbe nem bántottam senkit, sőt, mindenkivel igyekszem kedves lenni, annak ellenére, hogy az ilyen selejtek egész életembe csak gúnyolódtak, és vihogtak rajtam...


Nem voltam előítéletes sok ideig velük szemben, aztán ahogy értem meg fejben, úgy jöttem rá, hogy a lányok hülyék, és azt hiszik hogy nekik minden kijár, csak mert van egy lyuk a lábuk között...

Nameg, ők azok akik lefikáznak téged minden apró dolog miatt, érdekes hogy amikor olyan lánnyal beszéltem, aki nem nézett ki úgy, mint egy tömeg gyártmány, sokkal kedvesebb volt velem, és volt élet benne. Ezekben nincs, nekik a disco az életük...

júl. 18. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!