Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen fiatal lány?

Létezik ilyen fiatal lány?

Figyelt kérdés

Nagyon nőies mind külsőre, mind belsőre. Nem egy kislány, nem egy plázacica, hanem egy igazi kis hölgy.


Belsőre intellektuális beállítottságú. Szellemi téren okos, művelt, intelligens, bölcs lány, aki érdeklődik a tudományok, művészetek, nyelvek, flozófia stb. iránt stb. Lelkileg kedves, aranyos, jószívű lány, aki szeret örömet okozni másoknak. Visszafogott, de mégis határozott. Mindenkivel kedves akár lenni. Bújós, romantikus alkat, szívesen menne romantikus vacsora, utazásra, örül a virágoknak, ajádnékoknak, öleléseknek stb. Még ő se szégyenlőködjön megcsókolni. ;-)


Külsőre meg szép arca, szeme és teste van. Sportol és szeret sportolni. A kedvenceim a futó/atléta, szertornász, ritmikus gimnasztikázó, táncos, műugró és röpis lányok. Legyen szép, hosszú haja is.

Ilyesmi:

[link]

[link]


Létezik ilyen lány? Az se baj, ha nem magyar. Csak szeressük egymást. <3 Az én álomlányom pont ilyen. Vagy Ő csak az álmaimban, meg a mítoszokban létezik? Hogy tudnék ilyen baràtnőt szerezni?


Nagyon megbecsülném és szeretném... :-)



júl. 16. 12:29
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

😂😂😂😂😂

Várj pár évet és add le a megrendelésed a robot gyártóknak.

júl. 16. 12:34
 2/26 A kérdező kommentje:
Amúgy 17 éves fiú vagyok.
júl. 16. 12:46
 3/26 A kérdező kommentje:

#1.

Naaa... Xd

júl. 16. 12:46
 4/26 A kérdező kommentje:
Az elírásokért bocsi, telefonon vagyok...
júl. 16. 12:48
 5/26 anonim válasza:
Biztosan létezik, én 40 felett is ezt a lányt keresem... A kérdezőt megdícsérem, mert egy érett, igazi férfi 17 évesen, aki igényes lányt érdemel és remélem talál.
júl. 16. 13:39
 6/26 anonim válasza:
Eleg sok az elvárás
júl. 16. 13:46
 7/26 anonim válasza:
A belinkelt lány pontosan úgy néz ki, mint aki Spinozát és Hawkingot olvas...
júl. 16. 14:45
 8/26 anonim válasza:

Én is remélem, hogy megtalálod azt, aki ilyen.

Én amúgy egy lánytól se olvastam még itt, aki ilyen szépen letudta volna írni az igényeit, és ilyen egészséges igényei lettek volna.

júl. 16. 14:57
 9/26 anonim válasza:
Nem, ilyen tökéletes lány nem létezik ez csak neked a képzeletedben fog. Akármennyire is szeretnéd, nem fogsz ilyet találni, az esélyed rettentően kevés rá.
júl. 16. 15:03
 10/26 anonim válasza:

Ha egy nő írt ki volna hasonlót, már tíz kommentben megkapta volna, hogy ne álmodozzon. Túl sok az elvárás.

Hogy is van ez?

júl. 16. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!