Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan teltebb...

Vannak itt olyan teltebb lányok akik ismerkednének? Szeretem ha egy lánynak van hasa😃

Figyelt kérdés

#hízás #fétis #BBW #Hasfetish #Kövérlányok
júl. 16. 07:55
1 2
 1/17 anonim válasza:
Hali , én is imádom az ilyen lányokat , ha van kedve valakinek ismerkedni vagy csak beszélgetni az írhat ^w^
júl. 16. 08:53
 2/17 anonim válasza:
Sziasztok én is szeretem ha van mint fogni:)
júl. 16. 11:53
 3/17 anonim válasza:
A lányok meg nem szeretik, ha csak egy fetish miatt kell nektek, mert jogosan azt gondolják, hogy kb. szextárgyként tekintetek rájuk.
júl. 16. 12:04
 4/17 anonim válasza:
Az utolsó mondatból ítélve,kösz inkább nem.
júl. 16. 14:09
 5/17 anonim válasza:
Igazából irhatsz ha szeretnél, meg bárki más aki írt választ. Aztán majd meglátjuk :D
júl. 16. 18:37
 6/17 anonim válasza:
Kimész a strandra és a bőség zavarától szóhoz sem fogsz jutni.
júl. 16. 18:39
 7/17 anonim válasza:
Marha
júl. 16. 20:04
 8/17 anonim válasza:

Csak addig "szeretitek" ha egy lánynak van hasa, ameddig az nem striás/narancsbőrös. Amúgy gáz, hogy ha valaki külsőségek alapján keres párt. XD


De elég kimenned az utcára, tele van magyaroszág telt lányokkal.


Ezeket mind teltebb lányként írom.

júl. 18. 03:17
 9/17 anonim válasza:
#8 , tudom szégyen hogy ilyen alkatú lányt keresek de nyilván a külső megfog a belső megtart , én így vagyok ezzel , nemtudom hogy ilyenkór mi a véleményed...
júl. 18. 08:25
 10/17 anonim válasza:
Hát 9, az a helyzet, hogy nem izgat, "ilyenkór" :D
júl. 18. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!