Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak romantikusabb melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak romantikusabb melegek még a mai világban? Ismerkednétek romantikus meleggel?

Figyelt kérdés

Én elég kezdő vagyok meleg téren és nagyon kevés tapasztalatom van ezen a téren mert borzasztó nehezen ismerkedek. Nem vagyok felvállalt meleg, és meleg helyekre se járok. Társkeresőzni nem járok fel mert nem szeretem és sok a kamus. De nagyon kiszeretném próbálni igazi meleg romantikát.

Ezalatt azt értem, hogy gyújtani vagy kapcsolni halvány relax fényt, bebújni a paplan alá és összebújni, simogatni egymást, hosszasan csókolózni, átölelkezve egymáshoz simulni. Ezt nagyon szeretném már átélni. Vannak itt olyanok akik szintúgy átszeretné élni ezt? És lenne kedve ismerkedni? Előre szólok, hogy nekem kicsit nehézkesen megy az ismerkedés! De én benne lennék ilyenbe is



2022. okt. 7. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Hogy a fenébe ne lennénk, jópáran vagyunk itt romantikára vágyók. A kérdésed második bekezdésére megint Demjént kell hallgatnom... :)


Mennyi idős vagy (sajnos ez is számít)?

2022. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
35
2022. okt. 7. 21:23
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
És külsőre milyen pasival romantikáznál?
2022. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Testalkat nem érdekel. Nem baj ha duci vagy vékony. Igazából kor se zavar ha idősebb vagy fiatal. Legyen ápolt. Arca azert ne legyen extrém taszító.
2022. okt. 7. 23:41
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Mit értesz az alatt, hogy nehezen megy az ismerkedés? Zárkózott vagy, szorongós, vagy gátlásos?
2022. okt. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném, ha egy ilyen romantikus ember megtalálna ismét,hogy karácsonykor már ne legyek magányos...

Nálam mindent megelőz a gyengédség és a romantika !

2022. okt. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös Nem vagyok egyáltalán gátlásos.

Zárkózottabb vagyok. De ez persze oldódik amint megvan a kölcsönös bizalom.

Társkereső nálam az off-os, Nyilvános helyen ismerkedés off-os, itt anonim helyen itt talán könnyebben tudok ismerkedni. Akikkel voltam eddig (az is kevesen voltak) azok nagyon régi ismerősek. De velük is nagyon régen voltam.

2022. okt. 8. 05:16
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ohh sokan azt mondják hogy én is ilyen vagyok....csak igazábol a 3.randin már szexet akarnak.sde azért vagyunk egy páran akik szeretik az olyan romantikát amit te írsz.Igazábol amiket írtál teljesen normális dolgok.Szerintem nincs jobb dolog annál amikor két ember (pasi)ismerkedik,és szép lassan kicsomagolják egymást.Előszőr egymás,személyiségét,lelkét csomagolják ki,és ha ez ízlik egymásnak akkor elkezdhetik egymás testét kicsomagolni.devez egy folyamat.fokozatos.türelmes.ésvhidd el ebbe a folyamatban legalább van annyi öröm mint egy jó szexben....csak másmilyen.és a végén ott van az amikor mint két gyermek csomagoljátok ki egymást,alig várva a csodát.és az is megtörténik.de mindez idő.nem órák kérdése ....lehet olyan is....de az olyan mint a szexrobotok.én még nem állok be a robotok sorába.
2022. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok...és ne legyenek félelmeid.nagyon ne.az idő szalad.....sokat vesztesz.ismerkedj,ismerkedj.ha esetleg van olyan kérdésed amire választ szeretnél,akkor írj.
2022. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, miért nem vállalod fel magad? Nem is akarod soha?
2022. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!