Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak romantikusabb melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak romantikusabb melegek még a mai világban? Ismerkednétek romantikus meleggel?

Figyelt kérdés

Én elég kezdő vagyok meleg téren és nagyon kevés tapasztalatom van ezen a téren mert borzasztó nehezen ismerkedek. Nem vagyok felvállalt meleg, és meleg helyekre se járok. Társkeresőzni nem járok fel mert nem szeretem és sok a kamus. De nagyon kiszeretném próbálni igazi meleg romantikát.

Ezalatt azt értem, hogy gyújtani vagy kapcsolni halvány relax fényt, bebújni a paplan alá és összebújni, simogatni egymást, hosszasan csókolózni, átölelkezve egymáshoz simulni. Ezt nagyon szeretném már átélni. Vannak itt olyanok akik szintúgy átszeretné élni ezt? És lenne kedve ismerkedni? Előre szólok, hogy nekem kicsit nehézkesen megy az ismerkedés! De én benne lennék ilyenbe is



2022. okt. 7. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tök jó, ha az ember számíthat egy romantikus valakire. Sok élethelyzetben segít, még akkor is, ha nem konkrét szerelem van köztük hanem barátság. Egy alkalmi partnerrel néha nagyon ijesztő lehet azonnal belevágni a szexbe.

24F

2022. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes az utolsó felvetés....hmm nem nagyon értem
2022. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtál még senkit kérdező?
2022. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De van egy nagyon aranyos pasi! Többet nem árulok el. És mással nem szeretnék beszélgetni! Köszönöm a kommenteket! :)
2022. okt. 11. 23:10
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet róla tudni valamit???
2022. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezeket az információkat maximálisan diszkréten kezelem. Annyit elmondok, hogy eddig nagyon rendes! :)
2022. okt. 12. 21:15
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Na mi újság ?hogy haladsz?
2022. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék én is egy romantikus társat,mivel én is romantikus férfi vagyok.Nemsokára jönnek az őszi esték, már nem egymagamban szeretném tölteni,hanem meghitten...


Bpesti férfi

2023. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Papot! Ő az igazi! :D
máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!