Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért veszítem el a lányok...

Miért veszítem el a lányok érdeklődését?

Figyelt kérdés

Már jópárszor előfordult életem során, hogy rámírtak lányok, buliba oda jöttek hozzám vagy valamilyen formában keresték a társaságom. Ilyenkor helyzettől függően vagy csókoloztunk vagy randira hívtam az adott lányt, de valahogy eddig mindig meguntak, eltűntek stb.

Erre az az elméletem, hogy a külsőm van akinek bejön, mert kisgyermek korom óta sportolok, így viszonylag izmos/szálkás vagyok, emelt magas is. Viszont én egy tipikus jófiú vagyok, nem egy ilyen extrém rámenős, maszkulin rosszfiú és valahogy ez nem egy nyerő személyiségtípus ismerkedés terén. 18 éves korom ellenére hosszabb időn keresztül nem is voltam még kapcsolatban. Csak ilyen kavargatások meg ilyen nehezen besorolható valamik voltak, körülbelül 10-12 eddig.

Min kéne változatatnom?

Főleg az első randikkal szúrom el szerintem. Legalább a 0. lépés megvan, az érdeklődés felkeltés, amit szerintem főleg a külsőmnek köszönhetek.



júl. 14. 15:54
1 2
 11/12 DanielC válasza:
Mindenkit megunnak aki nem tud allandoan jokedved varazsolni
júl. 15. 19:52
 12/12 anonim válasza:

Nincs veled semmi gond. Add magad és keresd azt, akinek megfelelsz így. Ismerkedj meg minél több lánnyal és előbb-utóbb találni fogsz olyat, akivel jobban összeilletek, akivel a hátrányok sem problémát okoznak, hanem épp javítják a szimpátiát.


Esetleg azt érdemes lehet újragondolni, hogy biztosan bulikban és azokon a helyeken érdemes-e keresned, ahol eddig csináltad, vagy érdemesebb lehet a buliknál társalgásra, mélyebb kapcsolat kialakítására alkalmasabb közegben próbálkoznod.

Elég valószínű, hogy akik buliban ismerkednek, azok nem az örökkévalóságra keresnek partnert, hanem csak arra az estére.

júl. 16. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!