Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan találhatnék...

Hol és hogyan találhatnék hozzám hasonló érdeklődésű, komolyabb fajta lányokat?

Figyelt kérdés

Írok pár mondatot önmagamról, hogy el tudjátok dönteni, nagyjából milyen lány lenne hozzám illő, és el tudjátok mesélni, hol lelhető fel az ilyesfajta ember:


19 éves introvertált srác vagyok.

Szeretek olvasni, gondolkodni.

Érdekel pl. a filozófia, a nyelvészet, az önfejlesztés, a pszichológia és a programozás. Szoktam zongorázni.

Precíznek tartom magam. Szeretem, ha rend van körülöttem.

Szeretem megérteni, hogy a körülöttem lévő emberek mit miért csinálnak. Szeretek hipotetikus kérdéseket feltenni. Érdekel, hogyan működik a világ, amiben élünk.

Vannak céljaim, mindent komolyan gondolok, stb.


A környezetemben alapvetően nagyon kevés a hozzám hasonló ember, ráadásul az programozástanulás miatt főként fiúk vesznek körül.


Minden tippet, trükköt és tanácsot előre is nagyon szépen köszönök.

Még ha esetleg nem is vagyok a leírtak alapján mindenkinek kifejezetten szimpatikus, kérlek, mindenképpen legyetek kedvesek. Szeretem elkerülni az ellenségeskedést. :)



júl. 4. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:
A hol mellett a hogyanra is nyugodtan fektessetek nagy hangsúlyt. Hozhattok akár konkrét példákat is, ha szeretnétek.
júl. 4. 17:06
 2/7 anonim válasza:
Egyetemi könyvtárba beülhetsz tanulni, olvasni. Ha bizalomgerjesztő a külsőd, akkor oda fognak menni hozzád, de te is kezdeményezhetsz olyannál, aki neked szimpatikus.
júl. 4. 17:29
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet. :)

A bizalomgerjesztő megjelenést én is nagyon fontosnak tartom.

júl. 4. 18:05
 4/7 anonim válasza:
En is rogton a konyvtarra gondoltam. Esetleg egyetemi klubok, szakkorok?
júl. 4. 19:41
 5/7 A kérdező kommentje:

Hatéves technikumban leszek még csak végzős egyébként, de szándékomban áll egyetemre menni.

Mindenképpen megfogadom majd az egyetemhez kötődő tanácsaitokat is, ha eljön az ideje.

júl. 4. 22:12
 6/7 anonim válasza:
Egyetemen majd simán találkozhatsz olyan emberrel, aki abszolút ilyen.
júl. 5. 02:01
 7/7 anonim válasza:

Én 24 éves srác vagyok, de nekem szimpatikus vagy, mint barát.


Ha esetleg barát hiányban szenvedsz, talán mi jól kijönnénk.

júl. 5. 12:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!