Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért tűnt el? Ettől elveszíte...

Summer2 kérdése:

Miért tűnt el? Ettől elveszítette az érdeklődését hogy nem írtam neki?

Figyelt kérdés
Egy fiúval ismerkedem, és egyik este elköszöntem és ő is, másnap nem írt semmit, csak este, hogy nem is írok, és hogyha ő nem írna, akkor én nem írnék neki magamtól,. miközben nincs így. Megkérdeztem megsértődött-e mondta, hogy nem de azóta másnap írtam neki reggel és mondtam, hogy ballagásra megyek, és délután jeleztem ,hogy hazaértem annyit mondott oké, és offline volt, utána még írtam neki, de online van és meg se nézi, úgy érzem tegnap elrontottam hogy nem kerestem magamtól
jún. 22. 18:06
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a megoldás egyszerű. Ő besokallt hogy nem kerested magadtól, és akkor aznap tesztelt téged, és jól felidegesítette magát hogy tényleg nem írtál neki. Aztán ugye kiosztott érte. És sértődött kis hülye módjára azóta is dühöng, és próbál szivatni téged, lásd a gyerekes hazugság hogy nem sértődött meg, plusz hogy azóta írsz de már teljesen ignorál. Ha engem kérdezel ez szánalmas kis piti bosszúzgatós játsza, a gyerekesebb fajtából. Szóval egy percet se bánkódj rajta, valószínű ugyanezt leművelte volna akkor is, ha valami más dolgon sértődött volna meg rád. Az ilyen emberekkel semmit nem lehet értelmesen megbeszélni, el kell engedni had menjen, puffogjon csak magában :)
jún. 22. 18:24
 2/6 anonim válasza:

Ha ennyi miatt csúszott el a dolog, akkor ennyit is ért.

Játsza a sértődött kisfiút, aki nem kapta meg mamától rögtön a nyalókát, amikor kérte...

Legalább te is tanultál belőle, ne egyoldalú legyen az ismerkedés.

jún. 22. 18:25
 3/6 anonim válasza:
Minden ismerkedésnek van dinamikája, de az a tapasztalatom, hogy az esetek zömében csak az egyik fél igazán aktív, illetve sokszor vannak irreális(nak tűnő) elvárások, pl. hogy állandóan készenlétben kell állnod a beszélgetésre. Sokszor apróságokon megy el a dolog, főleg ha a másik ember lelkileg sérülékeny, netán pszichopata/szociopata, és azon is megsértődik, amin nem kellene. Ha egyébként tényleg kölcsönösen kerestétek egymást, akkor tiszta lehet a lelkiismereted. Egyébként nem írtad, hogy mióta ismerkedtetek, de szerintem pár nap után érdemes lehet a találkozás felé terelgetni a beszélgetést, vagy legalább kicsit kilépni a haverkodásból, és pl. flörtölgetni. Sokan hajlamosak ráunni az egy helyben való toporgásra, ezért is célszerű időnként lépni egy-egy fokozatot.
jún. 22. 20:39
 4/6 anonim válasza:
És Ő miért nem írt? Ne sajnáld ha emiatt megsértődött. Ha igazán szeretett volna ismerkedni Veled ez nem lett volna akadály,írt volna Ő.
jún. 23. 09:46
 5/6 anonim válasza:
#4: De ez sok mindentől függ, pl. ha mindig csak az egyik fél keresi egyoldalúan a másikat, akkor valahol jogos az az elvárás, hogy néha a másik is írjon neki. Egy ismerkedés nem működőképes úgy, ha minden nap (vagy 2. nap, vagy akármikor) csak az egyik fél kérdi meg a másiktól, hogy hogy van stb. Ezt most csak általánosságban írom, nem tudom, hogy ebben az esetben ez hogyan zajlott, de ha mindig csak az egyik fél aktív és érdeklődő, az nem sok jót jelent.
jún. 23. 10:37
 6/6 anonim válasza:
A kérdező cáfolja,hogy nem volt érdeklődő,de sajnos a másik felet ez nem érdekli.
jún. 23. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!