Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, hogy mindenbe beleunok?...

Baj, hogy mindenbe beleunok? Egy idő után minden iránt elveszítem az érdeklődésem. Lehetnek ennek lelki okai?

Figyelt kérdés
Volt már számos hobbym, melyekbe nagy lendülettel vágtam bele, sokáig érdekelt is, aztán egy idő után elment tőle a kedvem, elvész a motivációm. De ugyanez a helyzet a munkahelyekkel is. Jó állásaim voltak, de idővel egyikbe sem tudtam kellő energiát fektetni. Lassan már ott tartok, hogy félek bármibe belekezdeni, mert úgyis kudarc a vége, mert nem vagyok eléggé kitartó. Ha meg az vagyok, akkor szétforgácsolom az időmet és az energiámat, annyi minden összejön, azért nem tudok teljesíteni. Mi ez?? Hogy lehetne ezen átlendülni?

2022. okt. 17. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2022. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majdnem 40 éves nő :(. Tele magánéleti zűrökkel. Éppen ezért nagyon kellene valami, amiben hosszú távon is örömömet lelem.
2022. okt. 17. 18:19
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
Valószínű, hogy a kezdeti sikerekig sem jutsz el, vagy abszolút irreàlisak az elvàràsaid ahobbid irànyàba.
2022. okt. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

"Tele magánéleti zűrökkel."

Igazából mindig ezek kötik le a figyelmedet. Ha tisztáznád és megoldanád őket, lenne kapacitásod másra is.

2022. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne egy pszichológussal átbeszélni a dolgokat és megkeresni a problémák gyökerét, hogy mindez miből is fakad. Az emberi elme és lélek elképesztően összetett és időnként felfoghatatlan, hogy milyen dolgok képesek ránk nagyon komolyan, akár traumatizálva hatni.
2022. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most?
2023. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezzel sajnos én is így vagyok. Eleinte nagy lelkesedés azután meg semmi.
2023. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!