Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért veszítem el a lányok...

Miért veszítem el a lányok érdeklődését?

Figyelt kérdés

Már jópárszor előfordult életem során, hogy rámírtak lányok, buliba oda jöttek hozzám vagy valamilyen formában keresték a társaságom. Ilyenkor helyzettől függően vagy csókoloztunk vagy randira hívtam az adott lányt, de valahogy eddig mindig meguntak, eltűntek stb.

Erre az az elméletem, hogy a külsőm van akinek bejön, mert kisgyermek korom óta sportolok, így viszonylag izmos/szálkás vagyok, emelt magas is. Viszont én egy tipikus jófiú vagyok, nem egy ilyen extrém rámenős, maszkulin rosszfiú és valahogy ez nem egy nyerő személyiségtípus ismerkedés terén. 18 éves korom ellenére hosszabb időn keresztül nem is voltam még kapcsolatban. Csak ilyen kavargatások meg ilyen nehezen besorolható valamik voltak, körülbelül 10-12 eddig.

Min kéne változatatnom?

Főleg az első randikkal szúrom el szerintem. Legalább a 0. lépés megvan, az érdeklődés felkeltés, amit szerintem főleg a külsőmnek köszönhetek.



júl. 14. 15:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mondd kérdező, van neked humorod? Mert sokaknál annak a hiánya kizáró ok. Vagy a munkád ciki? esetleg amikor kiderül, hogy x évesen még anyukáddal élsz, az jön ki rosszul. Elsőként ilyenek jutnak eszembe.
júl. 14. 15:57
 2/12 anonim válasza:
Ja, bocs, most látom, hogy még csak 18 vagy. Annyi idősen azért mèg szokás szülőkkel élni ;) Akkor az a lehetőség kuka.
júl. 14. 15:58
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen még csak 18 éves vagyok. Szeptembertől megyek egyetemre. Még komolyabb munkám nem volt csak diakmeló, gyári munka ilyesmi. A humor az meg olyan, hogy ilyen helyzetben nem annyira jön elő, mert izgulok, szorongok és nem vagyok túl laza. Például legutóbb amikor randira mentem és előtte bementem boltba bombonért és úgy köszöntem az eladónak délelőtt 11-kor, hogy jó estét! Xdd
júl. 14. 16:02
 4/12 anonim válasza:
De bonbont ne adj randin, nem 1993 van
júl. 14. 16:23
 5/12 anonim válasza:
Nem a te korosztályod vagyok, de nálam ez mindig is így volt. Ha valakit összeszedtem egy buliban, max egy randit ért meg utána a dolog. Azokból a srácokból akik ilyenkor csókolóznak egy lánnyal sosem néztem ki a komoly kapcsolat lehetőségét. Főleg, ha a következő bulin már más lánnyal láttam.
júl. 14. 16:25
 6/12 anonim válasza:
melyik egyetemre méssz? mit sportolsz?
júl. 14. 17:28
 7/12 anonim válasza:
szerintem inkább csak magadd add, ne bonbont
júl. 14. 17:29
 8/12 anonim válasza:
milyen magas vagy és hány kg?
júl. 14. 18:26
 9/12 A kérdező kommentje:
A BME-re fogok járni, focizom és kondizom.kb 185 cm vagyok és 75 kiló, nagyon alacsony testzsírral
júl. 14. 23:52
 10/12 anonim válasza:
Ne aggódj, ilyen adottságokkal tuti találni fogsz valakit…
júl. 15. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!