Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szakmunkás férfiak, járnátok...

Szakmunkás férfiak, járnátok egyetemista nővel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én nem vagyok a tipikus egyetemista lány, aki alá mindent odatesznek, az érettségimet is most csináltam meg esti képzésen, ami viszont egész jól sikerült. Olyannyira, hogyha minden jól megy, egyetemet kezdhetek szeptembertől, de ha most nem is jutnék be, akkor is gyúrni fogok rá, hogy sikerüljön majd. Viszont nekem nagyon tetszik egy egyébként intelligens pasi, akinek legmagasabb végzettsége a 8 általános/szakmunkás. Saját vállalkozása van, abban remekel, és már most többet is keres, mint én diplomával valaha fogok, tehát abszolút nem nézem le, elismerem a sikereit is, és őt magát is emberileg. De mindezek ellenére mindenhol azt hallom, hogy diplomás nő nem szokott szakmunkás férfival járni, nem egymáshoz valók, stb... A kérdésem az, ez tényleg így van? Hosszú távon mennyire ütköznek ki különbségek? A férfit szokta zavarni, ha papíron a női fél a tanultabb? Ezek miatt a dilemmák miatt nagyon félek kezdeményezni, ( amúgy is fizikailag gyenge + önbizalom hiányos is vagyok ) és félek, hogy a férfi nem fogadná a közeledésem. Alaptalanul parázom, vagy van ebben ráció? Egyébként huszonévesek vagyunk mindketten, alapból egy baráti viszonyunk van.

jún. 30. 21:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
Átlag 5x annyit mint egy vállalkozó,nálad mondjuk csak 3x annyit.30-40k órabért havi 130-150 kötetlen munkával számold.Azért egy átlag szakmunkás vállalkozó 1 millió környékén keres nettóba.Ismétlem,informatikus vagyok.Kötetlen a munkaidőm,a vállalkozásom is megy,nem dolgozom halálra magam,szerintem te összekeversz mással.Na Lölö mondjuk tényleg többet keres nálam szakmunkásként:-)
júl. 1. 00:34
 12/17 anonim válasza:

Nem

Az egyetemen egyetemista fiuk dugják szoval semmi ertelme

júl. 1. 06:44
 13/17 anonim válasza:
Jézusom,itt is ezt kell csinálni? Fitoktatni hogy ki keres többet? Értem én hogy fontos a pénz,de ne az legyen már a legfontosabb. Most tuti hogy le leszek pontozva,de nem érdekel.
júl. 1. 08:01
 14/17 anonim válasza:
Megy a f méregetés ki keres tobbet
júl. 1. 08:33
 15/17 anonim válasza:
Jártam, pedig csóró vagyok, aranyásók nem az én közegem 😁.
júl. 1. 10:23
 16/17 anonim válasza:

Nem vagyok szakmunkás, de ha az lennék, szerintem járnék, ha nem éreztetne velem afelsőbbrendűséget. Sok egyetemista nagyon el van szállva magától, sok a beképzelt ember. De hogy mire fel...

Mondom ezt diplomásként.

júl. 1. 12:37
 17/17 anonim válasza:
Soha, és nem anyagi szempontból!
júl. 3. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!