Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem találok párt, sikertelen vagyok a kapcsolatépítésben?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, normális, intelligens (van egy jó mérnök állásom is), viszont sovány, félénk, visszahúzódó típus, így általában a nők leráznak vagy rám unnak, más férfit keresnek.

Eddig még csak két kapcsolatom volt, de egyik sem tartott tovább fél évnél.

Már eléggé elkeseredtem, bánt a magány. A korosztályomban mások már házasodnak, családot alapítanak.



tegnapelőtt 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiúk nem érdekelnek
tegnapelőtt 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is sportolj, erősíts, táplálkozz egészségen. Aztán hátha jön valami férfiasabb kiállás is ezzel, ami már vonzóbb lesz a nőknek.
tegnapelőtt 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, véletlenül se a személyiséged és a karizmádat fejleszd, gyúrjál és 40 éves korodra csak akad valaki.
tegnapelőtt 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2-es válaszolóval. Az önbizalmaddal is gond van,amin egy előnyösebb külső sokat segít. Mivel Re magad emelted ki ami Téged zavar,ennek jelentősége van annál,hogy bátortalanabb vagy az ismerkedésnél. Egy sportosabb külső mindenképpen előnyödre válik, magabiztosabbá tesz. Ráadásul a konditeremben ismerkedhetsz is akár. Ne aggódj,még nem maradtál le semmiről.
tegnapelőtt 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!