Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sikerült már itt valakinek...

Sikerült már itt valakinek normális párt találnia innen?

Figyelt kérdés
Sokan azt irják hogy ez nem létezik,és olyan mint a lottó ötös.
2023. dec. 7. 15:44
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Nemhogy innen nem,de máshonnan sem ,nyugi :)

A lottó ötös biztosabb !


F/Bp

2023. dec. 7. 15:50
 2/30 anonim válasza:

Jó pár csajjal találkoztam innen, párkapcsolatból is volt is pár.

Attól, mert nem jött össze még normális csajokkal találkoztam, de sajnos hülyéket is kifogtam.

2023. dec. 7. 15:50
 3/30 anonim válasza:
sajna több esély van a lottó 5-ösre
2023. dec. 7. 16:29
 4/30 anonim válasza:
Még a régi gykról igen. Ez az ismerkedés kategória rémes. Ha férfi vagy, nem tudsz olyat írni, hogy ne szálljanak rád.
2023. dec. 7. 16:34
 5/30 anonim válasza:
Én igen, de 1 jó csaj van a 100-ból
2023. dec. 7. 16:40
 6/30 anonim válasza:

Igen, randiztam innen értelmes, csinos lánnyal többször is, de volt olyan akivel csak szexeltünk.

Általában normális, magukra adó nőkkel ismerkedtem meg itt, de persze volt pár nagyon gáz alak is. A beszélgetések során amúgy hamar kiszűrhetőek a kerülendő esetek.

2023. dec. 7. 16:47
 7/30 A kérdező kommentje:

ma 16:47


1-es kommentelő azt irja hogy az ismerkedés kategoria nem ismerkedésre van kitalálva


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


akkor neked hogyan sikerült?

2023. dec. 7. 17:03
 8/30 anonim válasza:
Volt innen 2 kapcsolatom egy 8 hónapos és egy 2.5 éves bár nem vagyunk együtt mindketten normálisak voltak. Emellett még 2 személlyel jött össze csak szex. Persze mint ahogy itt is írták már illetve az esetemben is. Ez a régi gyakorin volt még. Azóta itt is lehetetlennek érzem. Kezdem azt érezni ahogy egyre több megkeseredett középkorú és egyre több nem normális fiatal megszerezte az okostelefont és korlátlan internetet. Itt elszabadult a pokol.
2023. dec. 7. 17:22
 9/30 A kérdező kommentje:

8-as


"egyre több nem normális fiatal megszerezte az okostelefont és korlátlan internetet. Itt elszabadult a pokol."


Azért ezt a csajok is kihasználják rendesen,egy másik kérdésnél azt irta egy kommentelő hogy 1 nőre kb 50 férfi jut,szerintem még keveset is mondott.

2023. dec. 7. 17:28
 10/30 anonim válasza:
Mit is használnak ki rajta pontosan? A nők aránya mindig kevesebb volt mint a férfiaké, itt gyakorin is, mint a többi platformon. A különbség csak annyi, hogy régen nem volt itt ennyi unatkozó troll és kamu kérdések. Érdekes módon az ismerkedés kategória létrehozása előtt sokkal könnyebb volt ismerkedni. Mindenki böngészte azokat a kategóriákat, ami érdekelte. Persze hogy egy nőre több férfi jut. Ez viszont így volt chat.hu-n, anotalkon, tinderen, badoon és minden egyéb platformon RÉGEN IS. Itt annyi a különbség míg nem volt ismerkedés kategória, könnyebb volt. De ne aggódj ezek miatt az emberek miatt nem is akarnak már a lányok többsége itt ismerkedni. A kommented lényegét meg nem értem pontosan, hogy mit használnak ki. 10 helyett 40 dick pic-et kapnak? Vagy mire gondolsz? Ha kifejted talán tudok érvelni ellene.
2023. dec. 7. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!