Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sikerült már itt valakinek...

Sikerült már itt valakinek normális párt találnia innen?

Figyelt kérdés
Sokan azt irják hogy ez nem létezik,és olyan mint a lottó ötös.
2023. dec. 7. 15:44
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

ma 20:15



Szerintem meg nem jól látod,mert fentebb a 45 éves úriember eléggé jó az itteni nőknél.

2023. dec. 7. 21:57
 22/30 A kérdező kommentje:

ma 20:53


"mindent elhiszel, amit itt olvasol?"


mindent igen

2023. dec. 7. 21:58
 23/30 anonim válasza:
Hát, az első akivel innen összejöttem, az sose volt normális. A másodikról azt hittem hogy az, de kiderült hogy annyira nem. Amúgy ez is már 5 éve volt, már nem nagyon próbálkozok itt ezzel.
2023. dec. 7. 22:43
 24/30 anonim válasza:

Kérdező, én éppen ismerkedni vagyok itt! Egy társat keresek, akinek hűséges barátnője lehetnék és hatalmasakat szeretkezhetnénk.

Jógaoktató vagyok. A kedvencem a meztelen jóga. Éppen azzal kísérletezek, hogy a különlegesebb pózokat hogyan lehet átvinni a hálószobába. Persze csak elméletben, hiszen még szűz vagyok. De rengeteget tudok a szexről és már alig várom, hogy ezeket valakivel kipróbálhassam. Neked megengedném, hogy gyakorolhass más lányokon, hogy a szeyuális életünk még kiegyensúlyozottabb legyen.

Sajnos nehezen ismerkedek, mert túl nagyok a melleim a vékony derekamhoz képest. Még szerencse, hogy a fenekem nagyon izmos, így nem borulok előre a melleim súlyától.

Tehát mivel én sem vagyok tökéletes, így nekem sincsen semmilyen elvárásom a férfiakkal szemben. Lehetsz pocakos, tokás, elhízott, büdösszájú, dohányos, stb.

Pénzed sem kell, hogy legyen. Hülyére keresem magam, úgyhogy a partneremnek semennyit nem kell dolgoznia, luxusban élhet mellettem. Még az egyik kocsimat is megkapja.

Ha nehezen tudsz anyukádtól elszakadni, őt is odaköltöztethetjük hozzám!

Főznék, mosnék mindkettőtökre.

Írj, ha esetleg ismerkednél velem!


19/L

2023. dec. 7. 22:55
 25/30 anonim válasza:

#24:

Ez már a szánalmas buta troll kategória, legalább vicces lettél volna.

2023. dec. 7. 23:00
 26/30 anonim válasza:

#24 😂😂😂 B+!!


Na, kérdező, ezt is elhiszed, akkor ugye?


#25 Mire fel a hisztike, csak nem besz*ptad? 😂

2023. dec. 7. 23:09
 27/30 18042 válasza:

21, 22

„Szerintem meg nem jól látod,mert fentebb a 45 éves úriember eléggé jó az itteni nőknél.”

Aztán te azt honnan tudod, hogy ez igaz? Az itteni nők is tudják ezt?

„mindent elhiszel, amit itt olvasol?

mindent igen”

Ezek szerint mégsem, mert, amit én írtam azt nem hiszed el. Nekem mindegy, higgyél el mindent, az itteni válaszokból, de itt a legjobb példa: elhiszed, amit 24-es írt? Hiszen te írtad, hogy mindent elhiszel, amit itt írnak, akkor gyorsan válaszolj neki és aranyéleted lesz. Vagy nem. Sőt szinte biztos, hogy 24-es nem 19/L.

2023. dec. 7. 23:12
 28/30 anonim válasza:

#26:

Mit?

Lerí róla, hogy kamu gyenge troll :D

Csak már unalmas a sok hülyét olvasni, legalább lennének jó trollok.

10 éve még voltak vicces trollok is itt akiken lehetett jókat nevetni, kreatívak voltak, ma meg már elég gyengécskék.

2023. dec. 7. 23:44
 29/30 LazyJones válasza:
Jelenlegi páromat itt ismertem meg 2 éve, ő szinte megdöbbentő módon normális. Mondjuk ő tipikusan az a bizonyos egy a millióból.
2023. dec. 8. 07:46
 30/30 anonim válasza:
Ne higgy senkinek, itt nem lehet ismerkedni. A 95%-a az embereknek olyan itt, aki máshol se tud csajozni, aztán itt reménykedik. A legalja farok küldözgetős, perverz férfiak vannak itt. 28/L
2023. dec. 10. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!