Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kifutok az időmből, 28 vagyok...

Kifutok az időmből, 28 vagyok lány, szeretnék egy megbízható férfit magam mellé?

Figyelt kérdés

Nem kell sok.


- Átlagos kinézet is jó, ha +- is jó


- Nem kell sok pénz, de legyen egzisztencia ha gyerek lesz


- Nem muszáj diploma meg PhD


- Szeretném én meghívni saját pénzből egy fagyira


- Gyerekeket szeretnék, hűséges leszek


28/L



jún. 29. 15:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:

Az a baj ez pont fordítva működik...

Ne értsd félre, mert kb a mai nők 80%-a akik társkeresőkön fent vannak ugyanezt csinálják.

De érdemes lenne elgondolkodni rajta, hogy ez alapból úgy működne, hogy megismersz egy szimpatikus férfit, akivel majd évek alatt eljuttok oda, hogy mindketten szeretnétek gyereket.

Nem úgy hogy te szeretnél gyereket, és ehez keresel egy férfit....

Szerinted milyen kapcsolat lesz ebből?


Másik dolog hogy rendszeresen évek óta látom azokat a nőket fent társkeresőkön, akik így indulnak neki. Mert mindig van aki bekamuzza nekik hogy igen ő szeretne majd gyereket...de csak később. Aztán később sem fog. Dobják a pasit, majd keresnek újra, és így mennek el az évek.

Ahelyett hogy egy normális férfit keresnének, mindenféle (gyerek) elvárás nélkül.

Lehet hamarabb célba érnének?!

júl. 2. 12:39
 42/46 anonim válasza:

De o csak gyereket akar

Ezert kell neki egy ferfi aki megdugja

júl. 2. 12:48
 43/46 anonim válasza:
Érdekel a hirdetés. Csak nem ír vissza a királykisasszony. Mondjuk lehet hogy csúnya, látatlanban nem tudok rá igent mondani...
júl. 2. 14:16
 44/46 anonim válasza:

Nagyon remélem nem az a csaj aki pár éve betalált :D mert akkor jaj nektek...

Mintha valami Al írta volna a kérdést 🤔De szerintem még az is jobb kérdést írna ki😂😂

júl. 2. 14:20
 45/46 anonim válasza:

Az exem kilóra megvett azzal, hogy ragaszkodott hozzá, hogy ő fizeti a sütit és a kávét.

Szép emlékek... 😊

tegnap 21:26
 46/46 anonim válasza:
Ha ha valaki ennyire hulye az meg is erdemli a sorsát
ma 02:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!